همتی با حکم رئیس جمهور سرپرست هلال احمر شد ، کریم همتی را بیشتر بشناسید

به گزارش وبلاگ سایه، رئیس جمهور در حکمی دکتر کریم همتی را به سرپرستی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

همتی با حکم رئیس جمهور سرپرست هلال احمر شد ، کریم همتی را بیشتر بشناسید

وبلاگ سایه-حمیدرضابوجاریان: رییس جمهور با صدور حکمی دکتر کریم همتی را به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر منصوب و از او خواست در شرایط سخت فعلی از همه امکانات این جمعیت برای مهار ویروس کرونا استباده کند. متن حکم به این توضیح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر کریم همتی

با عنایت به مراتب علمی، تخصصی و سابقه اجرایی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران منصوب می شد.

انتظار دارد در شرایط کنونی و با اولویت، همه امکانات جمعیت هلال احمر در تعامل با ستاد ملی مدیریت کرونا در خدمت به مردم عزیزمان در جهت مبارزه جدی با شیوع ویروس کرونا قرار گیرد.

امید است با اتکال به عنایات الهی و تعامل با شورای عالی و با بهره گیری از توان و تجربه مجموعه کارکنان خدوم جمعیت، در انجام وظایف محوله پیروز و موید باشید.

حسن روحانی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

پیش از انتصاب همتی به سرپرستی هلال احمر، پیوندی این مسولیت را بر عهده داشت که وی چندی قبل به دلیل بروز مشکلاتی از سمت خود کناره گیری کرد.

  • کریم همتی کیست؟

در سوابق کریم همتی ریاست جمعیت هلال احمر استان ایلام، دبیری ستاد اربعین استان ایلام،معاونتحقوقی و پارلمانی وزارت بهداشت به چشم می خورد.

او از جمله پزشکان مسولیت پذیر استان ایلام است که توانست در دوران مدیریت خود بر هلال احمر استان مرزی ایلام، با جذب مشارکت های مردمی و بهره گیری از توان خیران معادل یک چهارم بودجه دولتی اختصاص یافته به این استان را با یاری خیران تامین کند.

سازماندهی 280 عمل جراحی با یاری موسسات خیریه ای چون مرهم سبب شد این وی در 8 دی ماه امسال در حضور مسولان کشوری و جامعه پزشکی به عنوان پزشک شاخص در مسولیت پذیری اجتماعی معرفی و مورد قدردانی نهاده شد.

همتی در معاونت حقوقی و پارلمانی وزارت بهداشت نیز کوشش های ارزنده ای در جهت دهی به دیدگاه نمایندگان برای حمایت از سیستم بهداشت و درمان و توسعه فعالیت های مشارکت محور در این وزارتخانه انجام داد که این کوشش ها رتبه نخست را میان معاونین پارلمانی و حقوقی وزارتخانه ها برای او و وزارت بهداشت به ارمغان آورد.

منبع: همشهری آنلاین

به "همتی با حکم رئیس جمهور سرپرست هلال احمر شد ، کریم همتی را بیشتر بشناسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همتی با حکم رئیس جمهور سرپرست هلال احمر شد ، کریم همتی را بیشتر بشناسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید