نفرزاده: بهترین تصمیم، جدایی من از تیم والیبال خاتم بود

به گزارش وبلاگ سایه، سرمربی پیشین تیم والیبال خاتم گفت: با توجه به مخالفت خانواده و نتایج بدی که در ماه گذشته کسب کردیم از مدیر عامل خواستم تا با جدایی من موافقت کند.

نفرزاده: بهترین تصمیم، جدایی من از تیم والیبال خاتم بود

به گزارش وبلاگ سایه، تیم والیبال خاتم اردکان، هفته های اول و دوم لیگ متمرکز فصل 1399 را با 5 شکست و یک پیروزی پشت سر گذاشت. نتایج ضعیف، مسائل اقتصادی و مسائل خانوادگی، سرمربی این تیم را در نهایت مجبور به استعفا کرد.

فرهاد نفرزاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ سایه در خصوص جدایی از تیم خاتم گفت: خاتم اردکان، دهمین تیم لیگ برتر والیبال بود که اقدام به یارگیری کرد و بسته شد. بودجه این تیم در سال های اخیر توسط مجتمع معدنی چادرملو تامین شده است. این مجتمع در سال گذشته 5.5 میلیارد تومان به تیم والیبال اختصاص داده بود که در سال 1399 با توجه به سیاست های جدید به 2.5 میلیارد تومان کاهش پیدا کرد، البته این مبلغ هم در اختیار شهرستان اردکان نهاده شد و در نهایت یک میلیارد و 150 میلیون تومان به تیم والیبال رسید. مبلغ اخیر در 3 قسط به تیم پرداخت شد.

وی ادامه داد: از طرف دیگر، خانواده من نسبت به حضورم در اردکان و در شرایط کرونا، نگران و ناراحت بودند. من نیز با توجه به مخالفت خانواده و نتایج بدی که در ماه گذشته کسب کردیم از مدیر عامل شرکت خواستم تا با جدایی من موافقت کند.

نفرزاده در خاتمه گفت: من شرمسار مردم اردکان هستم، چون جز خوبی چیزی از آنها ندیدم. متاسفانه شرایط من برای ماندن مهیا نبود . بهترین کار و تصمیم، جدایی بود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی وبلاگ سایه بخوانید. (کلیک کنید)

تیم خاتم اردکان با 3 پیروزی، 8 شکست و 11 امتیاز در صندلی نهم جدول رده بندی لیگ برتر والیبال قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نفرزاده: بهترین تصمیم، جدایی من از تیم والیبال خاتم بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفرزاده: بهترین تصمیم، جدایی من از تیم والیبال خاتم بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید