نباید کالدرون را در تنگنا قرار داد، علیپور احتیاج به مکمل دارد

به گزارش وبلاگ سایه، ناصر ابراهیمی در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره حضور بشار رسن و سروش رفیعی در لیست مازاد پرسپولیس گفت: هر مربی یک سلیقه ای دارد. باید به تمام عقاید او احترام گذاشت. مثلاً اگر این مربی سید جلال حسینی و علیرضا بیرانوند را هم نمی خواست باید به افکارش احترام می گذاشتیم.

نباید کالدرون را در تنگنا قرار داد، علیپور احتیاج به مکمل دارد

مربی پیشین پرسپولیس گفت: با رفتن سروش رفیعی و شایان مصلح هیچ مسئله ای برای پرسپولیس به وجود نمی آید. به نظرم تصمیم گابریل کالدرون کاملاً فنی بوده است. اگر هم فنی نبوده باز هم باید به نظمی که در ذهن سرمربی است توجه کرد. مسئولیت نتایج تیم با سرمربی است و نباید او را برای حفظ و یا رد بازیکن در تنگنا قرار داد. چون اگر تیمش ببازد تقصیرها را به گردن نمی گیرد. به نظرم همه باید به کادرفنی جدید اعتماد نمایند و به آنها فرصت دهند.

وی درباره صحبت های رفیعی پس از جدایی از پرسپولیس توضیح داد: او بازیکن خیلی خوبی است که توانایی های فنی بالایی هم دارد. به هر حال فوتبال است و باید هر کسی که در این جامعه حضور دارد به این روزها هم فکر کند. یک روز سروش رفیعی تصمیم گرفت پرسپولیس را ترک کند و حالا هم پرسپولیس او را نمی خواهد. نباید برداشتی غیر از این کرد که باید همواره بعضی بازیکنان در پرسپولیس باشند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره نقطه ضعف و قوت لیست بازیکنان پرسپولیس اذعان داشت: پرسپولیس حالا نیمکت خیلی خوبی دارد و تنها نکته مبهمی که در این تیم وجود دارد نبود مهاجم ششدانگ است. علی علیپور بازیکن خودم بوده است و می دانم که چقدر باهوش است اما او احتیاج به یک مکمل دارد تا خط حمله پرسپولیس را خطرناک تر از همواره کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نباید کالدرون را در تنگنا قرار داد، علیپور احتیاج به مکمل دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نباید کالدرون را در تنگنا قرار داد، علیپور احتیاج به مکمل دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید