علی نژاد: بدهی به برانکو میراث گذشته بود

به گزارش وبلاگ سایه، معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: دوستان مان در مجلس اگر می خواهند کمکی فراتر از مصاحبه های تلویزیونی به باشگاه های استقلال و پرسپولیس نمایند تغییر قانون را داشته باشند.

علی نژاد: بدهی به برانکو میراث گذشته بود

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ سایه، مهدی علی نژاد در مجمع عمومی فدارسیون دوچرخه سواری گفت: فدارسیون انضباط مالی خیلی خوبی داشت و در این مجمع برنامه ها آنالیز شد و گزارش ها را شنیدیم. قمری در این 8 سال زحمت زیادی کشید و از تجربیات خودش استفاده کرد. او از مدیران توانمند ورزش است و امیدواریم هرجا بودند، پیروز باشند.

وی با اشاره به دوچرخه سواری گفت: دوچرخه سواری رشته زیبا و مفرح است و به عنوان یک ورزش پاک و همگانی محسوب می گردد. مسابقات توردو فرانس نشان دهنده توجه جهان به این رشته است و با توجه به اینکه این رشته در فضای باز برگزار می گردد مورد استقبال مردم است.

علی نژاد ادامه داد: این رشته وابسته به تجهیزات است و کار کردن در آن احتیاج به هزینه دارد و همین موضوع شرایط را سخت نموده است. اول ما باید نگاه به فراوری داخل داشته باشیم و فضایی را ایجاد کنیم که تجهیزات با قسمت کمتر به دست استفاده نمایندگان برسد. رسانه ها هم می توانند در این بین یاری نمایند و با پخش و توجه به آن حامیان مالی جذب گردد.

معاون وزیر ورزش مطرح نمود: امیدواریم گشایش هایی در کشور صورت یکی دو شرایط بهتری را پیدا کنیم.

وی در خصوص یاری به واردات تجهیزات دوچرخه سواری که دغدغه روسای هیات ها بود گفت: تا به امروز 50 درصد از بودجه فدراسیون ها پرداخت شده و هیات های استانی هم باید بدانند که خودشان هم باید درآمدزای نمایند. از فدراسیون هم خواستیم با مکاتبه کند تا به وسیله وزارت صمت در خصوص واردات رایزنی کنیم.

وی در خصوص خداحافظی قمری تاکید نمود : خودش خداحافظی را مطرح نمود اینطور نیست که نتواند شرکت کند اما خودش نمی خواهد که باشد و وزارت هیچ محدودیتی ندارد. شاید خود او این 8 سال را کافی دانسته است.

علی نژاد در خصوص پاداش سال 97 گفت: اساسا دیگر موضوع سکه وجود ندارد و بودجه ریالی است و به نسبت در سال 96 افزایش هایی را داشتیم. اینطور نیست که سکه را معادل 2 میلیون تومان بدهیم و این سو تفاهم باید رفع گردد. حقوق ها ریالی است و ربطی به بالا رفتن ارز و سکه ندارد. پاداش 97 به سرانجام می رسد و در خصوص پاداش سال 98 ارزیابی را آغاز کردیم و به فدراسیون ها نامه زده ایم. در جلسه با رئیس سازمان برنامه و بودجه هم گفتم اعتبار جداگانه ای برای ما در نظر بگیرند اما در خصوص زمان پرداخت ها قولی نمیتوانم قول بدهم

وی در خصوص تصادفات جاده ای برای رکابزنان گفت : باید تمهیداتی اندیشیده گردد که ایمنی رکابزنان در نظرگرفته گردد. تصادفات جاده ای ما بالا است و اگر این تمهیدات باشد، خطرات کمتر می گردد. امنیت مهمترین موضوع در خصوص دوچرخه سواران است و اگر اردوهایی که زیر نظر هیات ها و فدراسیون برگزار می گردد، دقت نگردد، مسولیت مورد توجه فدراسیون و هیات ها است.

معاون وزیر ورزش در خصوص اینکه چرا سیستم رای دهی در مجامع انتخاباتی وجود ندارد، تاکید نمود: براساس اساسنامه باید حضوری باشد و خلاف قانون است. شرایط مجامع انتخاباتی با مجامع عمومی فرق دارد و از سوی دیگر باید صلاحیت نامزدها تایید گردد. هر وقت آمد طبق شرایط کرونایی، انتخابات را برگزار می کنیم.

وی در خصوص شرایط پرسپولیس و رفتن رسول پناه مطرح نمود : ابتدا باید از زحمات سرپرست قبلی تشکر کنم و اتفاق خوبی که افتاد طلب برانکو بود که پرداخت شد. البته این بدهی میراث گذشته بود.

علی نژاد در خصوص اینکه به فیلم رسول پناه سرپرست سابق باشگاه پرسپولیس رسیدگی می گردد یا خیر، گفت: او زحمات زیادی کشید و در دوره او به فینال آسیا رسیدیم و از13 پرونده موجود 9 مورد بسته شد. در خصوص فیلم هم خلاف قانون و بدون اجازه گرفته و پخش شد. در عین حال باید بگویم صحبت های خوبی در آن فیلم مطرح نشد و او هم به خاطر احترام به مردم کناره گیری کرد. نباید اینطور باشد که خدمات یک نفر را با صحبت هایی که غیر قانونی ضبط شده است، نادیده بگیریم. او فعلا در هیات مدیره است و کار اجرایی ندارد.

علی نژاد در خصوص استقلال مطرح نمود: با زحمات مدیران این باشگاه طلب شفر، جباروف و پاختاکور پرداخت شد و ظرف 2،3 روز آینده امیدواریم پنجره استقلال هم باز گردد.

وی با اشاره به شرایط مالی سرخابی ها تایید کرد: طبق قانون این دو باشگاه نمی توانند از هیچ بودجه دولتی استفاده نمایند و فکر می کنم دوستان مان در مجلس اگر می خواهند یاریی فراتر از مصاحبه های تلویزیونی نمایند تغییر قانون را داشته باشند. ما نمی توانیم به خاطر تحریم ها از AFC و فیفا پول بگیریم و شرایط مالی مناسب نیست.

علی نژاد در خصوص انتخاب مدیرعامل استقلال هم گفت: باید هیات مدیره تصمیم بگیرد و در حال حاضر هم مددی همان اختیارات را دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "علی نژاد: بدهی به برانکو میراث گذشته بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نژاد: بدهی به برانکو میراث گذشته بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید