صخره نوردی در بوستان پرواز کلید خورد

به گزارش وبلاگ سایه، اگر تاحالا شور و هیجان آدرنالین پارک در پرواز و پرش آزاد، تاب سواری و بانجی جامپینگ خلاصه می شد، بعد از این علاقه مندان به ورزش های خاص و هیجانی می توانند صخره نوردی را هم در این مکان تجربه نمایند.

صخره نوردی در بوستان پرواز کلید خورد

به گزارش وبلاگ سایه، آدرنالین پارک پرواز اردیبهشت سال جاری در شمال منطقه 2 با امکاناتی مانند بانجی جامپینگ 40 متری، سویینگ (تاب غول آسا) 30 متری، ادونچر پارک، تشک پرش از ارتفاع، زیپ لاین، اسلک لاین، هایلاین، ترامپولین، فلو آرتز و یورو بانجی به بهره برداری رسید.

حالا تیم این مرکز هیجانی به سرپرستی امیر بدری در پی ساخت دیوار صخره نوردی در بخش شمالی مجموعه هستند. این دیوار علاوه بر کاربری سرگرمیی، به گونه ای طراحی شده تا صخره نوردان حرفه ای هم بتوانند از آن برای تمرین و حتی برپایی مسابقه استفاده نمایند. به گفته بدری، این دیوار 14 متر ارتفاع دارد و از بچه ها تا بزرگسالان و حرفه ای ها می توانند از دیوار بالا بروند و هیجانی نو را تجربه نمایند و با فوت و فن صخره نوردی آشنا شوند.

جالب است بدانید که وسایل ورزشی مجموعه آدرنالین پارک (جی مکس) و حتی دیوار فعلی ضریب ایمنی 8 دارند که در نوع خود بسیار ایمن محسوب می گردد. ضریب ایمنی 8 یعنی همه تجهیزات آن از یک پیچ تا اسکلت فلزی دستگاه می تواند 8 برابر ظرفیت وزن را تحمل کند.

آدرنالین پارک در زمینی به وسعت هزارمترمربع در شمال شرقی بوستان پرواز واقع شده است و هر روز به ویژه عصرها میزبان علاقه مندان به ورزش های هیجانی است.

بانجی جامپینگ، یکی از سرگرمی های آدرنالین پارک

منبع: همشهری آنلاین

به "صخره نوردی در بوستان پرواز کلید خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صخره نوردی در بوستان پرواز کلید خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید