شبکه دو سریال های خود را تا رمضان 98 شناخت

به گزارش وبلاگ سایه، مجموعه تاریکی شب؛ روشنایی روز از سه شنبه 23 بهمن، ساده دلان ویژه نوروز 98 و مجموعه تلویزیونی دنیای گمشده از 17 فروردین ماه در جدول پخش این شبکه قرار خواهند گرفت.

شبکه دو سریال های خود را تا رمضان 98 شناخت

تاریکی شب؛ روشنایی روز جایگزین بچه مهندس

به گزارش وبلاگ سایه به نقل از روابط عمومی شبکه دو سیما، بعد از اتمام فصل دوم بچه مهندس که هم اکنون از شبکه دو سیما در حال پخش است، مجموعه تاریکی شب؛ روشنایی روز به نویسندگی و کارگردانی حجت قاسم زاده اصل و تهیه کنندگی مجید رضا بالا از سه شنبه 23 بهمن ماه در 19 قسمت روانه آنتن می گردد.

داستان این مجموعه در دو برهه زمانی گذشته و حال اتفاق می افتد. این سریال روایت زندگی بهنام طریقت است که جریان روزمره حیاتش از مدار عادی خارج می گردد. او به همراه همسرش در گذشته دانشجوی پزشکی بوده اند و در کنار آن به فعالیت سیاسی نیز می پرداختند. طریقت که نقش او را فرهاد قائمیان بازی می نماید مجبور است پاسخ چرایی مسائل امروزش را در گذشته پیدا کند. بیش از 70 درصد از قصه در زمان حال روایت می گردد و 30 درصد از ماجرا در گذشته رخ می دهد.

از بازیگران این مجموعه می توان به فرهاد قائمیان، حمیدرضا آذرنگ، روزبه حصاری، فرخ نعمتی، مائده طهماسبی، امیرحسین مدرس، بهاران بنی احمدی، سید مهرداد ضیایی، بهرام ابراهیمی، مهوش وقاری، پرویز پورحسینی، ناصر ممدوح و با معرفی نیلوفر کوخانی اشاره نمود.

ساده دلان سریال نورزی شد

شبکه دو سیما برای نوروز 98 نیز مجموعه ای تلویزیونی با نام اولیه ساده دلان به تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی را در نظر گرفته است. این سریال که به تازگی کلید خورده، هم اکنون در مرحله تصویربرداری است تا همزمان با شروع سال نو از شبکه دو سیما روانه آنتن گردد.

دنیای گمشده عنوان دیگر مجموعه در نظر گرفته شده از سوی شبکه دو سیماست که از 17 فروردین روانه آنتن می گردد. این مجموعه 17 قسمتی در ژانر طنز به کارگردانی امین امانی و تهیه کنندگی شاهرخ نوبت در مرحله پیش فراوری واقع شده است.

دنیای گمشده با بازی ثریا قاسمی

دنیای گمشده داستان زندگی روحانی جوانی است که در یک روستای دورافتاده به همراه مادرش زندگی می نماید. او یک زندگی ساده روستایی دارد که ناگهان باخبر می گردد در تهران صاحب یک کارخانه و همچنین دارای دو خواهر و دو برادر ناتنی است که به لحاظ رفتار اجتماعی و خلق و خو با او تفاوت های بسیاری دارند ….

در این مجموعه بازیگرانی چون داریوش کاردان، ثریا قاسمی، نصراله رادش، امیرحسین صدیق، بهنوش بختیاری، آرام جعفری، افشین سنگ چاپ، رامین راستاد، بهراد خرازی، زهرا سعیدی، آرش نوذری، بهرام ابراهیمی، وحید شیخ زاده، محمد شیری، عباس محبوب، فرج الله گل سفیدی، سارا احمدیان، رضا خیاطی، کیاوش زارع طلب، سیاوش قاسمی، امید علیمردانی، سمیه مهدی پور، عباس بابایی و علی قلیچ خانی به نقش آفرینی مشغولند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شبکه دو سریال های خود را تا رمضان 98 شناخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبکه دو سریال های خود را تا رمضان 98 شناخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید