سارا و نیکا با آرایش زنانه در اینستاگرام

به گزارش وبلاگ سایه، خبرنگاران : تاکید عجیب سارا و نیکا فرقانی دوقلوهای مرکز به چشم هایشان سوژه رسانه ها شده است.

سارا و نیکا با آرایش زنانه در اینستاگرام

سارا و نیکا 2 خواهر دوقلو و پرحتشیه هستند. هرچه سن سارا و نیکا بیشتر می شود ظاهرا حواشی آنها هم بیشتر می شود. سارا و نیکا علاقه وافری به لایو اینستاگرام دارند. سارا و نیکا در بسیاری از لایوهای خود روی چشم های شان زوم می کنند. مانند این فیلم که باز هم جلوه چشم های سارا و نیکا را خواهید دید.

اگر سارا و نیکا هزار عکس در کل اینترنت داشته باشند بیش از 900 تای آن زوم شده روی چشم های آنهاست ! اصرار عجیبی که آنها روی چشم های خود دارند بی سابقه است و این درحالی است که چشم های آنها خیلی طبیعی و معمولی است.

سارا و نیکا شاخ مجازی شده اند؟

سارا و نیکا فرقانی اخیرا دوباره سوژه برنامه های تلویزیونی شده اند و برخی کارشناسان بر سر بخشش و یا تنبیه هنری آنها با هم بحث کرده اند. برخی معتقد هستند که همین جا باید جلوی رفتار آنها را گرفت و به تلویزیون برگردند ولی برخی دیگر می گویند آنها دیگر رسما شاخ مجازی شده اند و نمی توانند به تلویزیون بازگردند. البته یک سری هم عقیده دارند که بازی انها خیلی ضعیف است و کلا فارغ از حاشیه هایشان به تلویزیون برنگردند بهتر است.

نظر سارا و نیکا درباره انتشار تصاویر خصوصی آنها

تا به امروز سارا و نیکا فرقانی تصاویر منشوری منتشر شده از خودشان را تایید نکرده اند و می گویند که آنها ساختگی است. سارا و نیکا در واکنش به انتشار تصاویر منشوری از خودشان که در خارج از کشور که باعث حذف آنها از سریال مرکز شد اعلام کردند که این تصاویر فتوشاپ است ویک فردی شغلش این هست که آنها را زمین بزند.

سارا و نیکا طرفداران بسیار زیادی در اینستاگرام دارند که بیشتر آنها زیر 18 سال است و طرح چنین مسائلی قطعا اخلاقی نیست. سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال مرکز به معروفیت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

چگونه سارا و نیکا معروف شدند ؟

در سریال مرکز بازیگران زیادی بازی کردند ولی سارا و نیکا معروفیت زیادی را به جیب زدند. شاید سریال مرکز به هیچ کس اندازه سارا و نیکا بال برای پرواز نداد ! این را از این جهت می گوییم که شاید مثلا بگویید بهرام افشاری با مرکز خیلی معروف شده است... این صحبت درست است ولی او سالها تئاتر بازی کرده و بعد از آن هم چندین فیلم دیگر بازی کرده است اما سارا و نیکا فقط سریال مرکز را در کارنامه خود دارند که به گفته برخی مردم نقش خاصی هم نداشته اند. هرچند سارا و نیکا از سریال مرکز حذف شدند ولی اگر هیچوقت دیگر نقشی نداشته باشند و بازی نکنند به اندازه خیلی از بازیگرانی که سالها در تلویزیون و سینما کار می کنند فالوور جمع کرده اند !

آنها حالا می توانند در اینستاگرام به معروفیت خود ادامه دهند و از این جهت چیزی را از دست نداده اند. تازه حاشیه های منتشر شدن عکسشان هم برای آنها محبوبیت بسیار بیشتری آورده به گونه ای که اگر آن اتفاق نمی افتاد شاید هیچوقت اینگونه دیده نمی شدند.

منبع : برخط نیوز

منبع: رکنا

به "سارا و نیکا با آرایش زنانه در اینستاگرام" امتیاز دهید

1 کاربر به "سارا و نیکا با آرایش زنانه در اینستاگرام" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سارا و نیکا با آرایش زنانه در اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید