رصد ترافیک پایتخت از طریق هلی شات، سرویس های مدارس به طور نامحسوس کنترل می شوند

به گزارش وبلاگ سایه، رئیس پلیس پایتخت گفت: از امروز امکان رصد هوشمند ترافیک تهران از طریق هلی شات نیز به توان پلیس راهور اضافه شده است.

رصد ترافیک پایتخت از طریق هلی شات، سرویس های مدارس به طور نامحسوس کنترل می شوند

به گزارش ، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در حاشیه حضور در مرکز هوشمند کنترل ترافیک پلیس راهور با حضور در جمع وبلاگ سایه اظهار کرد: از چند روز قبل تمهیدات پلیس برای شروع سال تحصیلی جدید در دستور کار نهاده شد و خوشبختانه امروز با هماهنگی های صورت گرفته تمامی یگان های پلیس از جمله راهور، پلیس پیشگیری و ... در آماده باش کامل هستند.

وی با بیان اینکه وضعیت مطلوبی را نسبت به آنچه پیش بینی می کردیم، شاهد هستیم، گفت: در حال حاضر برای اینکه بگویم که میزان حجم ترافیک چقدر بوده، زود است. باید تا قبل از ظهر صبر کنیم، اما رصد نقطه ای ترافیک از صبح امروز نسبت به دوشنبه هفته گذشته نشان دهنده کمی افزایش در حجم ترافیک است.

سردار رحیمی با بیان اینکه ماموران پلیس در تمامی محور های اطراف مدارس، گذرگاه ها و ... حضور دارند، خاطر نشان کرد: در عین حال رصد هوشمند ترافیکی نیز از سوی پلیس صورت می گیرد و علاوه بر آن از امروز امکان رصد هوشمند ترافیک تهران از طریق هلی شات نیز به توان پلیس راهور اضافه شده است که از آن برای مدیریت و کنترل ترافیک به ویژه در شبکه های بزرگراهی و نقاط فاقد دوربین استفاده خواهیم کرد.

واکنش رئیس پلیس پایتخت به اظهارنظر ترافیکی شهردار تهران/ شناسایی تماشاگرنما های دربی 90 توسط پلیس

وی در خصوص رصد نامحسوس سرویس مدارس نیز اظهار کرد: نکاتی را که در خصوص وضعیت سرویس مدارس به مدیران مدارس اعلام نموده ایم، اما نظارت بر آن ها و آنالیز آن بر عهده پلیس است. ما به صورت نامحسوس بر روی آن ها نظارت خواهیم کرد. اما ضروری است که مدیران مدارس نیز با پلیس همکاری داشته و توصیه های پلیس را به سرویس ها منتقل نمایند.

رئیس پلیس پایتخت در خاتمه در خصوص سامانه سپند برای ثبت نام سرویس مدارس نیز گفت: ثبت نام در این سامانه ادامه دارد و تاکنون بیش از 15 هزار راننده در آن ثبت نموده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "رصد ترافیک پایتخت از طریق هلی شات، سرویس های مدارس به طور نامحسوس کنترل می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رصد ترافیک پایتخت از طریق هلی شات، سرویس های مدارس به طور نامحسوس کنترل می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید