جلسه هایی بدون چالش، هیات اجرایی کمیته المپیک چه می نماید؟

به گزارش وبلاگ سایه، در جلسات هیات اجرایی کمیته ملی المپیک هنوز نوبت به رسیدگی به مهمترین موضوعات و چالش های پیش روی کمیته المپیک نرسیده است.

جلسه هایی بدون چالش، هیات اجرایی کمیته المپیک چه می نماید؟

به گزارش وبلاگ سایه، هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در جلسات خود هنوز به مهمترین مواردی که باید درباره آن تصمیم گیری گردد رسیدگی ننموده است. جلسه سرپرستان کاروان ها برای حضور در بازی های آسیایی در حالی قرار است اوایل آذر برگزار گردد که هنوز خبری از انتخاب سرپرست برای ایران نیست. هیات اجرایی کمیته ملی المپیک اینکه به صورت جدی به مساله انتخاب سرپرست کاروان ایران بپردازد را هنوز در دستور جلسات خود قرار نداده است.

از آنجا که گفته می گردد اندونزی چندان شرایط راحتی را برای تیم ها فراهم نخواهد کرد و از الان مسائل میزبانی به گوش می رسد بنابراین جلسه سرپرست ها و بازید از سالن ها و دیگر امکاناتی که اندونزی برای بازی های آسیایی فراهم نموده، بسیار اهمیت دارد چراکه اگر شرایط در طول بازی ها چندان راحت نباشد و مسائلی وجود داشته باشد، سرپرست کاروان باید در تمام جزییات آن قرار گرفته و از الان تدابیر ویژه ای در نظر گرفته گردد اما هیات اجرایی کمیته ملی المپیک فعلا انتخاب سرپرست را در برنامه کاری خود قرار نداده است.

از دیگر موارد موجود بحث آیین نامه انتخابات است با وجود اینکه گفته می شد کمیته ملی المپیک به دنبال این است انتخابات زودتر از موعد و حتی در آذرماه انجام گردد اما تصویب آیین نامه انتخاباتی هنوز در برنامه کاری هیات اجرایی قرار نگرفته است.

از طرفی با توجه به اینکه خبری از تصویب اساسنامه جدید توسط هیات وزیران نیست، به نظر می رسد انتخابات با همان اساسنامه قبلی برگزار گردد، بنابراین باید تعیین گردد تکلیف بعضی تغییرات مهم که در اساسنامه جدید داده شد چه می گردد. برای نمونه انتخابات کمیسیون ورزشکاران 12 آبان برگزار می گردد و آیا نماینده کمیسیون ورزشکاران طبق اساسنامه جدید در هیات اجرایی حضور خواهد داشت یا نه؟

مسائل مهمی پیش روی کمیته ملی المپیک است که باید هر چه زودتر به آنها رسیدگی گردد و در دستور کار هیات اجرایی قرار گیرد، پیش از اینکه در دقیقه نود و با عجله مجبور به پرداختن به آن گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جلسه هایی بدون چالش، هیات اجرایی کمیته المپیک چه می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه هایی بدون چالش، هیات اجرایی کمیته المپیک چه می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید