ترامپ، بایدن را به باد تمسخر گرفت

به گزارش وبلاگ سایه، ایسنا نوشت: رئیس جمهور آمریکا بار دیگر جو بایدن، نامزد دموکرات ریاست جمهوری را مسخره کرد و به هزاران نفر در گردهمایی کارزارش در سنفورد ایالت فلوریدا گفت: دموکرات ها آمریکا را به یک کابوس سوسیالیستی بدل خواهند کرد.

ترامپ، بایدن را به باد تمسخر گرفت

به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ روز دوشنبه به هوادارانش در فلوریدا گفت که در صحت کامل به سر می برد و احساس انرژی می کند، در حالی که بایدن این طور نیست.

وی در نخستین گردهمایی کارزار خود بعد از اعلام تشخیص کووید 19، اظهار کرد: جو بایدن خوابالو، از طرفی آدم خوبی نیست، باید صادق باشم... او امروز روز بسیار بدی داشت، ... او نام میت رامنی را فراموش کرد، به خاطر نمی آورد که در کدام ایالت است و گفت امروز یک دموکرات مفتخر است که برای سنای آمریکا نامزد می شود، این دومین بار است!

ترامپ در توییتر نیز نوشت: جو بایدن خوابالو روز بسیار بدی داشت. او نام میت رامنی را به خاطر نیاورد، بار دیگر گفت که نامزد سنای آمریکا می شود و فراموش کرد که در کدام ایالت است. اگر من هر کدام از این کارها را انجام می دادم، بی کفایتی بود. حالا که او انجام داده، فقط همان جو خوابالو است!

رئیس جمهور آمریکا ادامه داد: هیچ قوتی و قدرتی برای او باقی نمانده، هیچ چیز ندارد. وی اضافه کرد که در صورت برد بایدن، چپ رادیکال کشور را اداره خواهند کرد و آمریکا را به یک کابوس سوسیالیستی بدل می کنند.

ترامپ گفت که بایدن متعلق به جهان گراهای رادیکال است که مشاغل آمریکایی را دور رانده، کارخانه ها را تعطیل کرده اند و باعث شده اند ایالات متحده در جنگ های بی پایان شرکت داشته باشد.

روز دوشنبه، بایدن ظاهراً نتوانست نام میت رامنی، فرماندار سابق ماساچوست را که سال 2012 در مقابل باراک اوباما، رئیس جمهور سابق نامزد شده بود، به خاطر آورد. بایدن به او با عنوان یک مورمون، فرماندار ارجاع داد.

بایدن بعدتر نیز در رویداد انتخاباتی در تولدو، پیروز نشد سمتی را که در این انتخابات برایش نامزد شده، درست تعریف کند. تعیین نبود که این اشتباه لفظی بود یا او داشت خیال بافی می کرد، اما او در ماه فوریه نیز در یک رویداد دموکراتیک واقع در کارولینای جنوبی، اشتباه یکسانی مرتکب شد و گفت که نامزد دموکراتیک برای سنای آمریکا است.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "ترامپ، بایدن را به باد تمسخر گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ، بایدن را به باد تمسخر گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید