تاکید رئیس جمهور بر ضرورت ساماندهی رمزارزها

به گزارش وبلاگ سایه، به گزارش خبرنگاران، سیدابراهیم رئیسی عصر یکشنبه در جلسه هیأت دولت با اشاره به اهداف سفرهای استانی گفت: دولت باید در همه نقاط کشور حضور یابد، چرا که در بسیاری از موارد بعضی طرح ها که دچار وقفه بی علت شده اند، با پیگیری های مدیران ارشد در جریان بازدید حضوری، فعال می گردد.

تاکید رئیس جمهور بر ضرورت ساماندهی رمزارزها

وی بعلاوه استفاده جامعه از اینترنت و ارتباطات را یک ضرورت اجتناب ناپذیر خواند و اضافه کرد: باید برای اتصال روستاهای فاقد شبکه ارتباطات؛ اقدامات ضروری انجام گردد تا دانش آموزان، مسئله ای در این زمینه نداشته باشند.

رئیس جمهور برنامه ریزی برای اصلاح الگوی مصرف در بخش های آب، برق و انرژی را ضروری دانست و گفت: در این زمینه انجام اقدامات بنیادین و پایدار برای جلوگیری از اتلاف و استفاده بی رویه ضرورت دارد.

ضرورت ساماندهی رمزارزها

رئیسی بعلاوه با اشاره به موضوع رمزارزها و اهمیت ساماندهی آن، گفت: با توجه به اینکه استخراج رمزارزهای فاقد مجوز، می تواند مسائلی در شبکه برق کشور ایجاد کند، ضرورت دارد با همکاری وزارتخانه ها و دستگاه های ذیربط، مقررات استخراج رمزارزها بازنگری گردد.

وی بعلاوه بر رسیدگی و رفع مسائل ساکنان منطقه ها نفت خیز کشور، از جمله ساکنان جزیره خارک تاکید نمود و گفت: ساکنان این منطقه ها مردمانی مؤمن، مقاوم و اهل کار و کوشش هستند و همه دستگاه های دولتی هرگونه خدمت رسانی و رفع مسائل آنان در بخش زمین، آب و فاضلاب را وظیفه خود می دانند.

رئیس جمهور در ادامه به مسائل ناشی از ساخت و سازهای غیرمجاز اشاره نمود و گفت: دولت و شهرداری ها وظیفه دارند از ابتدا از احداث بناهای غیرمجاز جلوگیری نمایند.

رئیسی بعلاوه در ادامه سخنان خود با گرامیداشت هفته ناجا گفت: نیروی انتظامی در حوزه امنیت، پیشگیری از جرم، ارائه خدمات انتظامی و برقراری انضباط اجتماعی، فعالیت های گسترده ای دارد و همکاری دولت و نیروی انتظامی در ایجاد آرامش، امنیت و نظم اجتماعی تأثیرگذار است.

رسیدگی به شرایط استان تهران

وی در بخش دیگری از سخنان خود پس از رأی اعتماد هیأت وزیران به محسن منصوری به عنوان استاندار تهران، با اشاره به مسائل و اولویت های استان تهران، گفت: رفع آلودگی هوا در تهران یکی از مسائل حیاتی است و معتقدم اگر در این زمینه قانون مصوب مجلس با دقت اجرا گردد، بخش زیادی از آلودگی هوای تهران رفع می گردد.

رئیس جمهور نگاه ویژه اعضای دولت به رفع مسائل استان تهران را ضروری دانست و گفت: دستگاه های مختلف باید برای رفع مسائل استان تهران همکاری نمایند و این همکاری می تواند به الگویی برای سایر استان ها تبدیل گردد.

رئیسی بعلاوه استاندار تهران را به فعال کردن شبکه استانی تهران و ارتباط مستمر با مردم استان از این شبکه تلویزیونی فرا خواند.

منبع: ایسنا

آخرین اخبار حوزه انرژی را از صفحه انرژی و کالای وبلاگ سایه دنبال کنید.

منبع: تجارت نیوز

به "تاکید رئیس جمهور بر ضرورت ساماندهی رمزارزها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید رئیس جمهور بر ضرورت ساماندهی رمزارزها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید