بوستانی: بازیکنان استقلال خوزستان مرد روزهای سخت هستند، باشگاه در خصوص لژیونر شدن دلفی تصمیم می گیرد

به گزارش وبلاگ سایه، کریم بوستانی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت که یونس دلفی از لحاظ فنی یاری زیای به تیم می نماید ولی مسئولان باشگاه در مورد جدایی این بازیکن تصمیم خواهند گرفت.

بوستانی: بازیکنان استقلال خوزستان مرد روزهای سخت هستند، باشگاه در خصوص لژیونر شدن دلفی تصمیم می گیرد

کریم بوستانی در مصاحبه با خبرنگار ورزشی وبلاگ سایه، با اشاره به شرایط فعلی استقلال خوزستان گفت: تمرینات را طبق برنامه جلو می بریم و دو بازی محبت آمیز هم انجام دادیم، قرار است یک بازی محبت آمیز دیگر هم انجام دهیم تا آماده آغاز بازی ها شویم. کریم قنبری و سید محمد علوی به عنوان مربی به تیم ما اضافه شدند و قرار است در یکی دو روز آینده دو مربی دیگر هم به کادر فنی اضافه شوند. امیدوارم با شرایط خوبی نیم فصل دوم را آغاز کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال خوزستان می تواند در لیگ برتر بماند تاکید نمود: شرایط پیچیده است و کسر 6 امتیاز باعث شده که کار سختی در نیم فصل دوم داشته باشیم. با این حال بازیکنان استقلال خوزستان مرد روزهای سخت هستند و شما دیدید که در نیم فصل اول مقابل تیم های بزرگ نمایش خوبی داشتیم. مهم این است که بازی ها را خوب آغاز کنیم و در بازی های خانگی هم باید 3 امتیاز را بگیریم. تمام کوشش ما این است که سهمیه خوزستان را در لیگ برتر حفظ کنیم.

بوستانی با اشاره به وضعیت یونس دلفی و اینکه بحث حضور این بازیکن رد تیم شارلوا مطرح است، گفت: دلفی از بلژیک پیشنهاد دارد و باشگاه ما با آنها در حال مذاکره است. به هر حال فروش دلفی می تواند برای باشگاه سود اقتصادی داشته باشد، دلفی بازیکنی است که از لحاظ فنی خیلی به درد تیم ما می خورد ولی در نهایت باشگاه در خصوص ماندن یا جدایی این بازیکن تصمیم خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بوستانی: بازیکنان استقلال خوزستان مرد روزهای سخت هستند، باشگاه در خصوص لژیونر شدن دلفی تصمیم می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوستانی: بازیکنان استقلال خوزستان مرد روزهای سخت هستند، باشگاه در خصوص لژیونر شدن دلفی تصمیم می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید