بازدید از اتوسرویس ها به مناسب روز اتوسرویس

به گزارش وبلاگ سایه، نماینده گروه صنعتی سرکان به همراه تیم سرکان یار صبح شنبه 6 اسفند ماه به مناسبت روز اتوسرویس از تعدادی اتوسرویس برتر استان تهران بازدید کرد.

بازدید از اتوسرویس ها به مناسب روز اتوسرویس

به گزارش واحد روابط عمومی گروه صنعتی سرکان، داوود جدیدی نماینده گروه صنعتی سرکان به همراه تیم سرکان یار صبح شنبه 6 اسفند ماه به مناسبت روز اتوسرویس از تعدادی اتوسرویس برتر استان تهران بازدید کرد.

صنعت خودروسازی امروزه پیشرفت چشمگیری داشته است. همین امر سبب شده که هر بخش از خودرو، به اطلاعات تخصصی نیاز داشته باشد. شاید در گذشته می توانستید همه کارها را به یک فرد بسپارید، اما امروزه این کار چندان میسر نیست. شغل اتوسرویس یکی از ده ها مشاغلی است که با صنعت خودروسازی، در ارتباط است. دامنه فعالیت های مرتبط با این شغل کم نیست. تعویض روغن موتور، ترمز، گیربکس و حتی تعویض فیلترهای خودرو در حیطه فعالیت های این شغل است.

گروه صنعتی سرکان که متشکل از چند شرکت در زمینه تولید قطعات و خدمات خودرو است و روغن موتور، فیلتر هوا، فیلتر کابین، فیلتر روغن، شیشه شور، اکتان و ستان بوستر و انژکتور شوی خودروهای سواری و کار از تولیدات این گروه صنعتی محسوب می شود و با هدف ایجاد و ارتقا فرهنگی نوین در حوزه قطعات جانبی خودرو تاسیس شده است؛ اینبار با یک اقدام فرهنگی در روز اتوسرویس به عنوان تقدیر و تشکر از تمام سرویس کارهای خودرو، به سراغ برخی از اتو سرویس ها رفته است. در شروع این بازدید ضمن بررسی فرصت های تبلیغاتی موجود در هر اتوسرویس، به گفت و گو و ارائه راه چاره جهت ارتقا شرایط موجود در اتوسرویس ها پرداخته شد.

جدیدی در خصوص روز اتوسرویس گفت: روز اتوسرویس فرصت مطلوبی برای تقدیر و تشکر از اتوسرویس های تلاشگر و زحمتکش است که همیشه برای خدمت رسانی به مردم آماده هستند.

نماینده گروه صنعتی سرکان در پاسخ به این سوال که آیا چنین بازدیدهایی از طرف یک شرکت تولیدکننده لازم است یا خیر، توضیح داد: آن چیزی که در این بازدیدها اتفاق افتاده، همسو شدن نیاز مخاطب و مصرف کننده با تولیدات شرکت ها است که قطعا هر دو در پی کیفیت بالا هستند. خب قطعا با توجه به وسعت بازار مصرفی صنعت خودرو و حجم تولیدات گروه صنعتی سرکان، بهتر است که این بازدیدها بیشتر از قبل هم باشد، چراکه ما چالش ها و مسائل و بسیاری از حرف های بازار مصرفی را می توانیم از زبان اتوسرویس های عزیز بشنویم و آنچه که به تولید و شرکت تولیدی مربوط است را در حد توان برطرف کنیم.

جدیدی در ادامه گفت: با پیشرفت چشمگیری که صنعت خودروسازی کرده است، چیزی نمانده تا به ازای هر فرد یک خودرو وجود داشته باشد. اما نکته مهم این است که خودروی شما هر چقدر هم که پیشرفته باشد، باز هم پس از مدتی باید اقدام به تعویض روغن موتور، فیلتر هوا، فیلتر کابین یا چرخ های خودرو کنید. با توجه به جایگاهی که خودروها در خانواده ها پیدا کرده اند، تمامی مشاغلی که به نحوی با خودرو در ارتباط هستند، می توان گفت که آینده درخشانی دارند.

وی در خصوص اهداف و فعالیت های گروه صنعتی سرکان گفت: ما به عنوان گروه صنعتی سرکان، در تلاشیم که با پشتوانه قدمت و اصالت خود و همچنین الهام گرفتن از اندیشه های والای بنیانگذار فیلتر سرکان، مرحوم هوشنگ چراغی، سیستمی را خلق کنیم که پایبند بر کیفیت باشد تا خود را به عنوان بازیگری اصلی در صنعت قطعات خودرو در جهان مطرح کنیم.

در خاتمهِ هر بازدید از اتوسرویس های منتخب استان تهران، از طرف گروه صنعتی سرکان هدایایی به رسم یادبود به هر اتوسرویس داده شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "بازدید از اتوسرویس ها به مناسب روز اتوسرویس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید از اتوسرویس ها به مناسب روز اتوسرویس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید