انتشار فیلمی از مراحل ساخت پارک جنگ ستارگان

به گزارش وبلاگ سایه، مدل دقیقی از زمین های در حال ساخت مربوط به جنگ ستارگان در پارک دیزنی لند و استودیوهای هالیوود دیزنی منتشر شده است.

انتشار فیلمی از مراحل ساخت پارک جنگ ستارگان

آن دسته از هواداران جنگ ستارگان که مشتاقانه منتظر ساخته شدن بخشی از جاذبه های این فیلم در دیزنی لند در کالیفرنیا و والت دیزنی ورلد در فلوریدا هستند، می توانند با مشاهده فیلم های هوایی از سایت مربوط به این فیلم، کمی از حس و حال آن را درک نمایند.

دیزنی، فیلم نوی از پارک موضوعی جنگ ستارگان: لبه کهکشان، منتشر نموده است که قرار است یکی از پیچیده ترین و جامع ترین سرزمین هایی باشد که در تاریخ پارک های دیزنی ساخته شده است. بخش های نو پارک در سال 2019 باز خواهند شد و بازدیدنمایندگان را مستقیم به سمت نقاط دیدنی می برد که بر اساس امتیاز فرانشیز این فیلم پر فروش ساخته شده اند.

ویدئوی نو، صحنه هایی از سایت در حال ساخت را نشان می دهد که می توان اندازه وسعت این منطقه ها را دریافت. حتی زیر داربست ها می توان سازه های عظیمی را مشاهده کرد که آماده انتقال مسافران به سرزمین های دور هستند. نقاط دیدنی نو، مهمانان را به سیاره باتو می برد که ایستگاهی دور افتاده در لبه کهکشان است که زمانی محل تقاطع مسیرهای قدیمی در خطوط هوایی قدیمی بود. مسافران در آن سیاره می توانند جاذبه هایی را ببینند که به آن ها اجازه کنترل میلنیوم فالکون (Millennium Falcon) را می دهد و حتی آن ها را به دل نبردی بین فرست اوردرها (First Order) و نیروهای مقاوم می برد.

دیزنی، از زمان به دست آوردن امتیاز فیلم های عامه پسند، پیشنهادات زیادی در رابطه با جنگ ستارگان داشته است. در واقع، اورلندو هم شاهد استراحتگاه نوی با موضوع جنگ ستارگان خواهد بود که به مهمانانش این اجازه را می دهد که خود را کاملا در دنیا غرق نمایند.

منبع: کجارو / lonelyplanet

به "انتشار فیلمی از مراحل ساخت پارک جنگ ستارگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار فیلمی از مراحل ساخت پارک جنگ ستارگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید