استقلال همچنان درگیر مسائل پرتعداد، تاثیر جلسه با وزیر چه بود؟

به گزارش وبلاگ سایه، اگر گفته گردد استقلال روزهای بحرانی را سپری می نماید، حرف کاملاً درستی است و اگر بیان گردد این بحرانی ترین روزهای استقلال در یک دهه اخیر است، شاید باز هم سخنی به گزاف نباشد.

استقلال همچنان درگیر مسائل پرتعداد، تاثیر جلسه با وزیر چه بود؟

رییس هیات مدیره این باشگاه که با انتخاب مستقیم وزارت ورزش از محیطی خارج از ورزش به این مسئولیت عظیم و خطیر رسید، حالا با انبوهی از اتهامات اقتصادی در زندان است و به تازگی از این سمت کنار رفته است.

ترکیب هیات مدیره ناقص است، بین هیات مدیره و مدیرعامل اختلاف آنقدر فاحش و عمیق است که اعضای هیات مدیره اقدام به استعفای دسته جمعی می نمایند، کفگیر به ته دیگ رسیده است، کارگزار حاضر به یاری های اقتصادی بیشتر نیست، صورت های اقتصادی شفافیت لازم را ندارند، حکم توقیف اموال باشگاه به وسیله طلبکاران گرفته شده و اینها گوشه ای از مسائل ریز و درشتی است که پیرامون این باشگاه را گرفته و باعث خشم طرفداران و پیشکسوتان این باشگاه شده است.

اعضای هیات مدیره استقلال در واکنش به اعتراض نسبت به مدیریت احمد مددی و عدم اجرای مصوبات هیات مدیره، چندی پیش اقدام به استعفای دسته جمعی کردند که این استعفا ابتدا با مخالفت وزیر ورزش همراه بود و سپس وزارت ورزش در تدبیری تکراری، اعضای هیات مدیره و مدیرعامل را در جلسه ای مشترک رو در روی هم قرار داد تا اختلافات به حداقل برسد؛ و خروجی این جلسه تنها به برکناری ناصر فریاد شیران از مدیریت آموزشگاه باشگاه انجامید.

گرچه در این نشست مقرر شد مددی طی یک هفته با تهیه منابع اقتصادی مورد احتیاج به شرایط اقتصادی باشگاه سر و سامان داده و حداقل مذاکره با بازیکنان و تمدید با آنها را استارت بزند، اما با گذشت بیش از یک هفته از این نشست، هنوز اتفاق تازه ای در مجموعه باشگاه استقلال نیفتاده است؛ و یا بهتر است گفته گردد اتفاق مثبتی نیفتاده، چون شرایط این باشگاه بدتر از یک هفته گذشته شده است.

بعد از نشستی که وزارت ورزش ترتیب آن را داد، گرچه ناصر فریاد شیران از آموزشگاه برکنار شد، اما نه تنها منابع اقتصادی مورد احتیاج و مورد تاکید هیات مدیره به باشگاه تزریق نشد، بلکه با استناد به بیانیه فرهاد مجیدی، مدیرعامل بیان داشته که برای استخدام دستیار خارجی و خرید بازیکن، پولی در بساط نیست.

به نظر می رسد بعد از اتمام مهلتی که هیات مدیره به مدیرعامل داده بود، مسائل و در راس آن مسائل اقتصادی افزایش یافته و حالا فرهاد مجیدی هم رسماً و علناً به صف مخالفان مددی پیوسته است؛ و باید دید واکنش وزارت ورزش که اصلی ترین (بخوانید تنها ترین) مرجع تصمیم گیری در باشگاه استقلال است نسبت به این اتفاقات چیست و آیا مددی همچنان به اسم مدیرعامل در این باشگاه به کارش ادامه خواهد داد، یا تصمیمات جدیدی در انتظار این باشگاه است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقلال همچنان درگیر مسائل پرتعداد، تاثیر جلسه با وزیر چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال همچنان درگیر مسائل پرتعداد، تاثیر جلسه با وزیر چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید