اسامی سینماهای جشنواره چهلم 15 دی ماه اعلام می گردد

به گزارش وبلاگ سایه، تهران (پانا) - مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر گفت اسامی سینماهای نمایش دهنده آثار چهلمین جشنواره فیلم فجر روز چهارشنبه 15 دی ماه اعلام می گردد.

اسامی سینماهای جشنواره چهلم 15 دی ماه اعلام می گردد

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی چهلمین جشنواره فیلم فجر، محمدرضا فرجی درباره چگونگی اکران فیلم های جشنواره در سینماهای کشور گفت: سال جاری برای اولین بار شیوه نامه ای برای اکران فیلم ها در سینماها تدوین و منتشر شد که قابل توجه فعالان این عرصه واقع شد.

او ادامه داد: بر اساس این شیوه نامه، نسبت به آنالیز و رایزنی با سینماهای موردنظر اقدام شد و تا روز چهارشنبه 15 دی ماه اسامی سینماهای اکران فیلم های چهلمین جشنواره فیلم فجر را به صورت رسمی اعلام خواهیم کرد.

مدیرکل نظارت بر عرضه نمایش فیلم سازمان سینمایی گفت: به واسطه شیوه نامه سینماهای چهلمین جشنواره فیلم فجر، بسیاری از سینماداران متوجه شدند که سالن های سینمای آنها باید چه ویژگی های داشته باشد. به همین علت، آنها بر اساس معیارها، کوشش کردند تا کمبودها را مرتفع و استانداردها را رعایت نمایند تا شرایط اکران آثار جشنواره و میزبانی از مخاطبان را به دست بیاورند.

فرجی با بیان این که این شیوه نامه از شروع به کار جشنواره چهلم بر روی خروجی اطلاع رسانی سایت جشنواره نهاده شد، عنوان نمود: امیدواریم با تدوین چنین شیوه نامه ای، شرایط برگزاری شکل دقیق تری بگیرد و به نظر می رسد این شیوه نامه برای جشنواره تبدیل به کار ماندگاری گردد.

برای دسترسی به این شیوه نامه، به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://www.fajrfilmfestival.com/regulations/cinema

منبع: خبرگزاری پانا

به "اسامی سینماهای جشنواره چهلم 15 دی ماه اعلام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی سینماهای جشنواره چهلم 15 دی ماه اعلام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید