آنچلوتی: احترامی را که من برای پدرم قائل بودم پسرم برای من قائل نیست، سبایوس حق داشت ناراحت باشد

به گزارش وبلاگ سایه، سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در نشست خبری پیش از بازی مردانش مقابل والنسیا در هفته بیستم لالیگا درباره مسائل مختلف از جمله جنجال اخیر دنی سبایوس صحبت کرد.

آنچلوتی: احترامی را که من برای پدرم قائل بودم پسرم برای من قائل نیست، سبایوس حق داشت ناراحت باشد

به گزارش وبلاگ سایه، تیم فوتبال رئال مادرید فردا شب (شنبه) از ساعت 23:30 به وقت تهران در استادیوم سانتیاگو برنابئو میزبان والنسیا خواهد بود و امروز آخرین جلسه تمرینی خود را قبل از این بازی انجام داد. پس از تمرینات کارلو آنچلوتی سرمربی کهکشانی ها در نشست خبری حاضر شد و به سؤالات وبلاگ سایه درباره مسائل مختلف تیم مرکز اسپانیا پاسخ داد و اول از همه درباره ماجرای ناراحتی هافبک تیمش دنی سبایوس شفاف سازی کرد. سبایوس به علت اینکه در بازی قبلی رئال مادرید مقابل تیم آلکویانو در مرحله یک شانزدهم نهایی دیر به میدان رفت (دقیقه 86) و تنها چند دقیقه فرصت بازی داشت ناراضی به نظر می رسید و با رفتارش هم این موضوع را علنی کرد.

آنچلوتی در این مورد گفت: هر اتفاقی که رخ دهد یک بازیکن باید انگیزه اش برای بازی کردن را حفظ کند. من می خواستم به او فرصت بیشتری برای بازی کردن بدهم، اما به خودش هم گفتم با توجه به اینکه حریف را خیلی خوب نمی شناسد و بازی در زمین آن کمی سخت است، امکان دارد برایش مشکلاتی به وجود آید. وقتی به یک بازیکن پنج دقیقه فرصت بازی می دهید او انتظار بیشتری دارد. من دیدم که سبایوس ناراحت است و به او گفتم که حق دارد ناراحت باشد و اینکه شاید انتظار داشت زمان بیشتری در زمین بازی حضور داشته باشد. با این حال همه چیز رو به راه است، چون او می داند که چقدر خصوص اعتماد من است.

کارلتو درباره مصدومانی که تیمش در این فصل داشته است هم گفت: ما این موضوع را به خوبی مدیریت نموده ایم. مصدومیت های عضلانی بازیکنان در دو سه ماه اخیر زیاد بوده است، اما با توجه به تقویم بسیار فشرده مسابقات، این آمار طبیعی است. در هر صورت ما از شرایط تیم راضی هستیم. من هنوز از شرایط مصدومان مان اطلاع کامل ندارم. چیزی که می دانم این است که برای این بازی ماریانو، یوویچ و کارواخال را در اختیار نداریم. کارواخال ممکن است در سوپرجام بتواند برای ما بازی کند. در خصوص ماریانو و بیل فرایند ریکاوری شان تا چند روز آینده تعیین خواهد نمود که آیا آنها می توانند ما را در سوپرجام همراهی نمایند یا نه.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید درباره برنامه های تیمش برای خرید یا فروش بازیکن در بازار ژانویه هم تأکید کرد: همانطور که قبلاً هم گفتم، ما درباره این موضوع حرفی نزده ایم. اگر بازیکنی بخواهد برود، می تواند این موضوع را اعلام کند، اما من فکر می کنم که همه بازیکنان ما راضی هستند، پس حرفی نمی ماند.

آنچلوتی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا قبول دارد مقدار احترامی که بازیکنان برای سرمربیان خود قائل هستند به نسبت نسل های گذشته کمتر شده است، تأکید کرد: این یک مسئله ورزشی نیست، بلکه یک موضوع اجتماعی است. رابطه بازیکنان با مربیان در هر نسل فرق می نماید. مثلاً احترامی را که من برای پدرم قائل بودم، پسرم برای من قائل نیست، همین طور در خصوص معلمان مان. نسل فعلی، نسلی است که برای بزرگترها احترام کمتری قائل است.

رئال مادرید به مصاف تیمی می رود که از ابتدای فصل تا به امروز بیشترین تعداد خطا را داشته است. سرمربی کهکشانی ها در این باره هم گفت: برای ارزیابی این آمارها باید خیلی چیزها را در نظر گرفت. هر تیمی سبک بازی خاص خودش را دارد. پس پرخطا بودن بازی والنسیا هم خیلی مهم نیست.

رئال مادرید در قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا میهمان الچه شد. کارلتو راجع به قرعه تیمش که امروز تعیین شد هم گفت: نباید به خاطر این قرعه آسوده خاطر باشیم. جام حذفی برای همه تیم ها بسیار مهم است. ما برای آن بازی به خوبی خودمان را آماده خواهیم کرد، چون می دانیم که یک بازی سخت خارج از خانه خواهد بود. می توانم بگویم که نه قرعه بدی نصیب مان شد و نه یک قرعه خوب.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آنچلوتی: احترامی را که من برای پدرم قائل بودم پسرم برای من قائل نیست، سبایوس حق داشت ناراحت باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنچلوتی: احترامی را که من برای پدرم قائل بودم پسرم برای من قائل نیست، سبایوس حق داشت ناراحت باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید