آموزش نحوه بکارگیری ترولی در طرح های بسیار شیک و لاکچری

به گزارش وبلاگ سایه، ترولی یا میز پذیرایی یکی از وسایلی می باشد که امروزه در منازل مسکونی در طرح ها و مدل های بسیار شیک و لاکچری استفاده می شود. تا پیش از ورود ترولی ها به منازل مسکونی از آن ها در رستوران ها، تالارها و سایر اماکن دیگر به جهت پذیرایی از مهمانان در مراسمات مختلف استفاده می شد و امروزه بیشتر جنبه زیباسازی محیط منازل مسکونی به خود گرفته است.

آموزش نحوه بکارگیری ترولی در طرح های بسیار شیک و لاکچری

استفاده از میز پذیرایی در مهمانی های مختلف در طرح های جدید

همه ما دوست داریم به هنگام ضیافت و مهمانی های مختلف خود به بهترین شیوه ممکن از آن ها پذیرایی کنیم. استفاده از میز پذیرایی در طرح ها و مدل های مختلف این امکان را به ما می دهد که ضمن پذیرایی به بهترین شکل خود با قرار دادن آن در بخشی از منزل خویش به زیباسازی محیط و دکوراسیون داخلی منزل خویش هم کمک کرده باشیم. به همین منظور ایده ها و طرح های مختلفی مورد استفاده بشر قرار گرفته اند. استفاده از عسلی های مبلمان در طرح های مختلف خود شاید یکی از این راهکارهای ممکن باشد. اما جدا از عسلی های مبلمان راحتی و سلطنتی در طرح های جدید و منحصر به فرد خود شما می توانید از ترولی یا میز پذیرایی هم استفاده کنید. اما ترولی چیست و چه کاربردی دارد؟

ترولی چیست و چه کاربردی دارد؟

ترولی همان میز پذیرایی می باشد که در رستوران ها و تالارها وجود دارد که در طرح های بسیار ساده ای به صورت دو چرخ و چهار چرخ در جهت سرویس دهی به مهمانان مورد استفاده قرار می گیرد تا بتوان هر چه سریعتر به تمامی مهمانان سرویس دهی کرد. اما امروزه شما می توانید از طرح های بسیار جدید ترولی در منزل خویش استفاده کنید. استفاده از این وسیله شیک در اتاق پذیرایی و قرار دادن آن در یک مکان مناسب خود سبب زیباتر جلوه دادن دکوراسیون داخلی منزل شما می شود. شما می توانید با قرار دادن انواع وسایل پذیرایی اعم از بشقاب، چاقو و چنگال یا حتی چای و شربت و میوه و… به استقبال مهمانان خود بروید. استفاده از این وسیله ضمن زیباتر جلوه دادن دیزاین منزل شما سبب می شود تا شما بتوانید تا پیش از فرارسیدن مهمانی های خود، وسایل پذیرایی آن ها را آماده کرده و آن ها را روی ترولی یا میز پذیرایی مهمانان قرار دهید.

لینک خرید 41 مدل سینی پذیرایی شیک و جدید + قیمت مناسب

صفحه جدید ما را دنبال کنید

دنبال می کنم

خرید ترولی در مدل ها و طراحی های بی نظیر

امروزه مدل ها و طراحی های بسیار بی نظیری از ترولی را تولید و روانه بازار کرده اند که هر یک از آن ها به نوبه خود در کنار کاربردی که در مهمانی ها دارند؛ جنبه زیباشناسی هم به دیزاین منزل شما دارند و سبب می شوند تا شما با قرار دادن آن در بخشی از منزل خویش در کنار سایر وسایل دیگر خود دیزاین بهتری را در اختیار داشته باشید و از چیدمان و انتخاب وسایل منزل خود در کنار یکدیگر حس نشاط بیشتری را در منزل خود تجربه کنید. با توجه به مدل های جدید و بسیار شیک و لاکچری که امروزه از ترولی ها در اتاق پذیرایی، آشپزخانه و سایر بخش های دیگر منزل شما می توانید خریداری و استفاده کنید؛ دست شما در انتخاب کاملا باز است. چرا که مدل ها و نمونه های بسیار متنوعی از ترولی روانه بازار شده اند تا شما بتوانید با توجه به سلیقه و پسند خویش هر یک از آن ها را خریداری کنید و در منزل مسکونی خویش به خوبی از وجود آن ها استفاده کنید.

استفاده از انواع ترولی در جنس ها و رنگ های متنوع

با شیوع ترولی در بیشتر منازل مسکونی شما می توانید انواع آن ها را در ابعاد و اندازه های گوناگون و در جنس های متفاوت و رنگ بندی های متنوع و جذاب خریداری کنید. حتی در انتخاب تصاویر درج شده روی آن ها و نیز رنگ بندی ترولی مورد نظر خود نیز می توانید قدرت انتخاب داشته باشید و میز پذیرایی مورد پسند خویش را باب میل خود سفارش دهید. بنابراین شما می توانید با توجه به سایر وسایل منزل خویش و سبک و دیزاین وسایل منزل خود از یک ترولی یا میز پذیرایی مناسبی استفاده کنید که با کاملا با وسایل شما و سبک زندگیتان تناسب و سنخیت دارد. هر چقدر بتوانید در انتخاب یک ترولی دقت نظر داشته باشید؛ می توانید بهترین انتخاب پیش رو را در اختیار داشته باشید و به دیزاین و دکوراسیون داخلی منزل خود کمک شایان توجهی کنید.

لیست قیمت 40 مدل چرخ دستی خرید شیک + لینک خرید

مزایای بکارگیری ترولی در منزل

بکارگیری ترولی در منزل هر چند که بیشتر جنبه تزئینی داشته و در جهت زیباسازی محیط منزل به کار گرفته شده است؛ اما با این حال مزایای بسیار زیاد دیگری هم دارد که از جمله آن ها سبب کاهش نیروی انسانی، عدم خسارت های ناشی از شکستن ظروف چینی، تمیز و مرتب بودن وسایل پذیرایی و… می باشد.

تصاویر بیشتر

لینک خرید 39 مدل قفس پرنده با کیفیت و مقاومت بالا + قیمت

منبع: اتاق

به "آموزش نحوه بکارگیری ترولی در طرح های بسیار شیک و لاکچری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش نحوه بکارگیری ترولی در طرح های بسیار شیک و لاکچری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید