آمادگی پیست اسکی آلوارس سرعین برای ارائه خدمات به گردشگران زمستانی

به گزارش وبلاگ سایه، پیست اسکی آلوارس سرعین که به لحاظ وسعت بزرگ ترین پیست اسکی کشور است همه ساله هزاران گردشگر و ورزشکار جهت بازی، مسابقه و ورزش زمستانی به این منطقه مراجعه می کنند، آماده ارائه خدمات به گردشگران زمستانی در سال جاری است.

آمادگی پیست اسکی آلوارس سرعین برای ارائه خدمات به گردشگران زمستانی

به گفته سید مصطفی سید محسنی سرپرست کنندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و جهانگردی شهرستان سرعین پیست اسکی آلوارس به عنوان بزرگ ترین پیست اسکی کشور آماده ارائه خدمات به جهانگردان زمستانی است.

سید مصطفی سید محسنی، گفت که این پیست در حال حاضر پوشیده از برف و مهیای ورزش های زمستانی است.

ایشان در ادامه افزود:

بخش خصوصی خدمات جهانگردی را به مسافران ارائه می کند و در عین حال نظارت جامعی نیز بر نحوه ارائه خدمات از سوی میراث فرهنگی شهرستان می شود.

سرپرست کنندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و جهانگردی شهرستان سرعین گفت که در صورتی که نظر و انتقادی از فرایند ارائه خدمات از سوی مسافران مطرح شود، در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار می گیرد.

سید محسنی تاکید کرد که به لحاظ وسعت پیست اسکی آلوارس بزرگ ترین پیست اسکی کشور است که همه ساله جهت بازی، مسابقه و ورزش زمستانی هزاران جهانگرد و ورزشکار به این منطقه جهانگردی مراجعه می کنند.

ایشان افزود که این پیست در دامنه کوه سبلان و در 30 کیلومتری شهر سرعین واقع شده که به بالابر و تله سیژ مجهز است.

سرپرست کنندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و جهانگردی شهرستان سرعین همچنین به صدور مجوز احداث پیست اسکی دوم در این منطقه اشاره کرد و گفت:

سرعین با احداث پیست اسکی دوم، مهیای بازی ها و رقابت های ورزش های زمستانی به ویژه اسکی و کوهنوردی خواهد بود.

سید محسنی در سرانجام سخنان خود تاکید کرد که توسعه تاسیسات جهانگردی زمستانی در راستای تحقق ماموریت زمستان بیدار مورد تاکید بوده و از طرح های سرمایه گذاری حمایت می شود.

منبع عکس کاور: وبلاگ سایه

منبع: کجارو / میراث آریا

به "آمادگی پیست اسکی آلوارس سرعین برای ارائه خدمات به گردشگران زمستانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی پیست اسکی آلوارس سرعین برای ارائه خدمات به گردشگران زمستانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید