کدام بازیگران به فصل تازه نون. خ پیوستند؟

به گزارش وبلاگ سایه، سری دوم این مجموعه طنز سال 99 پخش شد و نون خ 3 نوروز 1400 از شبکه اول روی آنتن رفت و حالا فصل چهارم این مجموعه نوروز 1402 به آنتن بازمی شود.

کدام بازیگران به فصل تازه نون. خ پیوستند؟

بیژن بنفشه خواه برای اولین بار و هومن حاجی عبداللهی و حمیدرضا آذرنگ برای بار دیگر به سریال نون. خ پیوستند. تا به امروز سه فصل از مجموعه نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی برای شبکه اول ساخته شده است. نون خ 1 نوروز 98 از شبکه یک سیما روی آنتن رفت، نگاه بومی این سریال به منطقه ها کردنشین و طنازی های آن در همان فصل اول توانست مخاطبانش را جذب کند.

سریال نون. خ به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی مراحل پیش فراوری و نگارش فیلمنامه را در تابستان امسال سپری کرد و همزمان با فصل پاییز کلید خورد و چندی پیش تصویربرداری این سریال به انتها رسید و این روز ها مراحل نهایی تدوین را به وسیله امیرشیبان خاقانی سپری می نماید.

در این فصل از سریال بعضی بازیگران فصل های قبل حضور دارند از جمله خود سعید آقاخانی و بعلاوه حمیدرضا آذرنگ که در فصل دوم در سریال حضور داشت دوباره به این مجموعه بازگشته است.

از دیگر بازیگرانی که پیش از این در سریال حضور داشتند می توان به نقش هومن حاجی عبداللهی اشاره نمود که در فصل اول مورد توجه نهاده شد و حالا دوباره در فصل چهارم بازمی شود. بعلاوه پیش از این قرار بود حسن معجونی در این سریال به ایفای نقش بپردازد، اما بیژن بنفشه خواه جایگزین او شده است. او پیش از این در یک برنامه اینترنتی از گریم خود در این سریال هم رونمایی نموده بود.

سعید آقاخانی، علی صادقی، شقایق دهقان، سیروس میمنت، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، یدالله شادمانی، ندا قاسمی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، شیدا یوسفی، صهبا شرافتی، هدی استواری، آتنا مهیاری، کاظم نوربخش، ماشاالله وروایی، سیروس سپهری، یوسف کرمی، رضا رشیدی، سیدحسین موسوی، سیروس حسینی فر، علی اخوان، افشین ملکی، نارین ایوبی، شقایق فتاحی، مرتضی رستمی بازیگران سریال نون. خ هستند.

سری دوم این مجموعه طنز سال 99 پخش شد و نون خ 3 نوروز 1400 از شبکه اول روی آنتن رفت و حالا فصل چهارم این مجموعه نوروز 1402 به آنتن بازمی شود.

نون. خ جزو سریال های پیروز تلویزیون در فضای طنز و کمدی بوده است.

منبع: فرادید

به "کدام بازیگران به فصل تازه نون. خ پیوستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام بازیگران به فصل تازه نون. خ پیوستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید