چیزهای عجیب سریال انیمیشن می گردد

به گزارش وبلاگ سایه، کمپانی نتفلیکس از سفارش ساخت یک مجموعه سریال انیمیشن بر اساس سریال پیروز چیزهای عجیب اطلاع داد.

چیزهای عجیب سریال انیمیشن می گردد

به گزارش ایسنا، تقریباً تمام جزئیات درباره این سریال انیمیشن مخفی نگه داشته شده است، به غیر از این که خالقان سریال چیزهای عجیب یعنی برادران دافر به وسیله کمپانی Upside Down Pictures تهیه کننده اجرایی این پروژه نیز هستند.

سریال چیزهای عجیب از زمانی که اولین بار در سال 2016 پخش شد، ثابت نموده که یک پیروزیت جهانی و یکی از محبوب ترین سریال های اوریجینال نتفلیکس است. خبر ساخت فصل پنجم و نهایی این سریال نیز فوریه 2022 منتشر شد.

به عنوان یکی از پیروز ترین سریال های طولانی مدت در نتفلیکس، سریال چیزهای عجیب از یک داستان شهری کوچک درباره یک پسر گمشده و ارجاعات دهه 80، به یک سریال علمی تخیلی ترسناک و بسیار تاریک تر و اکشن تبدیل شده است که شامل تاسیسات مخفی دولتی و دخالت نظامی بعضی کشورها می گردد.

در کنار داستان های بلندپروازانه، بودجه چشمگیر 30 میلیون دلاری برای هر قسمت این سریال در نظر گرفته شده که آن را به یکی از پرهزینه ترین سریال های تاریخ تبدیل نموده است. تنها هزینه ساخت فصل چهارم این سریال 270 میلیون دلار اعلام شده است.

برادران دافر پیش تر از ساخت یک دنباله مستقل برای سریال چیزهای عجیب و بعلاوه اقتباسی نمایشی از آن خبر داده بودند که قرار است در تئاتر وست اِند لندن به روی صحنه برود.

منبع: فرارو

به "چیزهای عجیب سریال انیمیشن می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چیزهای عجیب سریال انیمیشن می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید