چگونه ویزای توریستی سنگاپور را دریافت کنیم؟

به گزارش وبلاگ سایه، یکی از کشورهای کوچک جهان که از نظر گردشگری هواداران بسیاری دارد، کشور سنگاپور است. سنگاپور کشور مدرن و زیبایی بوده که از نظر ثروت نیز در جهان بسیار معروف است. این کشور به نیویورک آسیا مشهور شده و در آن جاذبه های گردشگری و جالب توجه بسیاری برای گردشگران و گردشگر ها وجود دارند. در سال های اخیر، ایرانی های بسیاری قصد سفر به این کشور را داشته اند، اما برای سفر به این کشور باید حتما از قبل ویزای گردشگری سنگاپور را تهیه نموده باشید. در ادامه این مطلب شرایط دریافت ویزای گردشگری سنگاپور را شرح داده ایم، پس اگر قصد سفر به این کشور را دارید، با ما همراه باشید تا علاوه بر شرایط از مدارک لازم برای ویزای گردشگری سنگاپور نیز آگاهی یابید.

چگونه ویزای توریستی سنگاپور را دریافت کنیم؟

مدارک مورد احتیاج برای درخواست ویزا

برای درخواست ویزای توریستی سنگاپور باید چندین مدرک را ارائه دهید که شامل پاسپورت فرد (حداقل 6 ماه به انقضای آن مانده باشد)، کپی پاسپورت، عکس تازه با پس زمینه سفید (1 قطعه)، بلیط رفت و برگشت هواپیما، واچر هتل، آدرس محل سکونت و کار، تکمیل فرم های 14A و V39A و پرداخت هزینه صدور ویزا هست. اگر سفر به سنگاپور داشته اید و فرآیند درخواست و دریافت ویزا از این کشور را طی نموده اید، حتما تجربیات خود را با ما درمیان بگذارید.

اطلاعات کلی

برای کشور سنگاپور سه نوع ویزای کاری، تحصیلی و توریستی می توان گرفت که مراحل صدور ویزا به وسیله آژانس های مسافرتی و بدون آنکه وقتی از سفارت بگیرید و مصاحبه ای داشته باشید، انجام می شوند. در واقع این کشور در ایران سفارت یا کنسولگری ندارد. شما مدارک مورد احتیاج را به آژانس مسافرتی تحویل می دهید و صدور ویزا حدود 10 یا 15 روز کاری طول می کشد. مدارکی که باید تحویل دهید، شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما، واچر هتل و مدارک شناسایی هستند.

ویزای گردشگری

افرادی که قصد گردشگری در کشور سنگاپور را دارند، می توانند درخواست ویزای توریستی دهند. درخواست این نوع ویزا به دو صورت فوری و عادی است. ویزای فوری در ایران تحویل مسافر داده نمی گردد و باید از فرودگاه کشور مالزی گرفته گردد، اما ویزای عادی در ایران نیز تحویل داده می گردد و بعلاوه می توان آن را در فرودگاه سنگاپور تحویل گرفت. ویزای توریستی که صادر می گردد، تنها یک ماه اعتبار دارد و فرد مدت زمان بیشتری نمی تواند در سنگاپور بماند و اگر بخواهد ویزای خود را تمدید کند، باید مدارک مورد احتیاج مانند اصل پاسپورت را به اداره مهاجرت سنگاپور ببرد. با ویزای توریستی در سنگاپور نمی توان کار کرد و شغلی داشت. همانطور که در بالا نیز گفته شد، سنگاپور در ایران سفارت خانه ندارد و باید برای درخواست ویزا به آژانس های مسافرتی مراجعه کنید. شما بعلاوه می توانید به وسیله اینترنتی و به صورت آنلاین نیز درخواست ویزا داشته باشید.

منبع: همگردی

به "چگونه ویزای توریستی سنگاپور را دریافت کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه ویزای توریستی سنگاپور را دریافت کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید