پیشکسوتان استقلال پشت در ماندند

به گزارش وبلاگ سایه، بعضی پیشکسوتان استقلال که برای شرکت در جشن قهرمانی این تیم به استادیوم آمده بودند، پشت در ماندند.

پیشکسوتان استقلال پشت در ماندند

به گزارش ایسنا، باشگاه استقلال بعضی پیشکسوتان خود را برای حضور در جشن قهرمانی دعوت نموده بود و از آنها خواسته بود که در مکانی جمع شوند تا همه با هم وارد استادیوم شوند اما با این حال به علت پر شدن جایگاه ها درهای استادیوم بسته شده بود.

سعید فتاحی درباره نحوه بلیت فروشی ملاقات استقلال برابر نفت مسجدسلیمان و مشکل حضور پیشکسوتان اظهار کرد: از هفته قبل نامه نگاری نموده بودیم که باشگاه از پیشکسوتان دعوت نموده است. بلیت VIP هم در اختیار آنهاست. از پیشکسوتان دعوت کردیم که در تالاری کنار کمپ مرحوم حجازی حاضر شوند تا با هم استادیوم وارد شویم ولی متاسفانه نتوانستیم.

اکبر کارگرجم، محمد نوری، منصور رشیدی، علی چینی، جواد قراب، رضا حسن زاده، بهروز پرورش خواه، گودرز حبیبی، شاهین بیانی از جمله پیشکسوتان استقلال هستند که پشت درهای استادیوم مانده اند.

شاهین بیانی، پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره پشت در ماندن پیشکسوتان باشگاه اظهار کرد: از طرف باشگاه ما را دعوت کردند اما شرایط اینگونه است که ما پشت در مانده ایم. متاسفم که چنین مراسمی که درخور پیشکسوتان نیست، جشن قهرمانی را می خواهند برگزار نمایند در حالی که پیشکسوت استقلال پشت در مانده اند.

بعد از دقایقی معطلی، پیشکسوتان استقلال بالاخره به استادیوم راه پیدا کردند اما این اتفاق با بی نظمی و ازدحام همراه بود.

منبع: فرارو

به "پیشکسوتان استقلال پشت در ماندند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشکسوتان استقلال پشت در ماندند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید