(ویدئو) جزییات مرگ 5 نفر از سرنشینان دو خودرو در سیل هرمزگان

به گزارش وبلاگ سایه، مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: در اثر بارندگی عصر یکشنبه 16 آذرماه در شهرستان پارسیان، متاسفانه دو دستگاه خودروی پژو پارس و وانت پراید با پنج سرنشین دچار سانحه شدند.

(ویدئو) جزییات مرگ 5 نفر از سرنشینان دو خودرو در سیل هرمزگان

مهرداد حسن زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان به فارس گفت: به علت جاری شدن سیلاب و ریزش کوه، پنج سرنشین دو خودروی پژو پارس و پراید وانت مفقود، که بلافاصله با پیگیری مدیریت بحران استان و حضور فرماندار شهرستان پارسیان در محل، با یاری نیروهای امدادی و عملیاتی و همکاری خوب اهالی، خودروها و مفقودین پیدا شدند.

جزییات مرگ 5 نفر از سرنشینان دو خودرو در سیل هرمزگان

منابع محلی می گویند: کوه ریزش نموده و شدت سیلاب اولیه سرازیر شده از کوه به قدری زیاد بوده که دو خودرو را با خود برده است.

وی ادامه داد: در این سانحه دلخراش متاسفانه چهار نفر از هموطنان عزیز جان خود را از دست دادند و یک نفر هم با حال وخیم به مراکز درمانی پارسیان اعزام شد که متاسفانه ساعتی پیش جان خود را از دست داد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان ضمن تسلیت به خانواده های حادثه دیده، اضافه نمود: با توجه به تدوام بارندگی ها در روزهای آینده به ویژه در شهرستان های پارسیان، حاجی آباد و بندرعباس، از هم استانی های عزیز می خواهیم، اخطارها و هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند و نکات ایمنی را رعایت نمایند.

منبع: فرارو

به "(ویدئو) جزییات مرگ 5 نفر از سرنشینان دو خودرو در سیل هرمزگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) جزییات مرگ 5 نفر از سرنشینان دو خودرو در سیل هرمزگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید