واکنش شدید خواهر رونالدو به شوخی فان دایک

به گزارش وبلاگ سایه، خواهر کریستیانو رونالدو واکنش تندی به شوخی فیرجیل فان دایک با برادر او داشت.

واکنش شدید خواهر رونالدو به شوخی فان دایک

به گزارش وبلاگ سایه به نقل از مترو، لیونل مسی دوشنبه شب در پاریس به عنوان برنده توپ طلای 2019 معرفی گردید. مهاجم بارسلونا با پشت سر گذاشتن بازیکنانی همچون فیرجیل فان دایک، محمد صلاح و کریستیانو رونالدو برای ششمین بار این جایزه را کسب کرد. البته رونالدو در این مراسم غایب بود که به نظر می رسید او می دانست برنده این جایزه نمی گردد و برای همین در آن حضور نداشت.

فان دایک در مراسم فرش قرمز این جایزه صحبت کوتاهی با وبلاگ سایه داشت. خبرنگاری از او پرسید رونالدو در این مراسم حضور ندارد و یکی از رقیبان او کم شد در این بین مدافع لیورپول با خنده پاسخ داد: اصلا او رقیبی بود؟

او همچنین اعلام نمود از اینکه در بین نامزدها حضور دارد برای او افتخار بزرگی است و حتی اگر مسی برنده توپ طلا گردد ناراحت نمی گردد.

کاتیا خواهر کریستیانو رونالدو به این صحبت واکنش نشان داد و در شبکه اجتماعی خود نوشت: فکر کنم برخی ها کاملا ناامید زندگی می نمایند!!! غیر واقع بینانه و چنین فروتنانه. معین بود که رونالدو برنده این جایزه نمی گردد. اگر چه او عناوین تیمی زیادی را برده است و خواهیم دید حقیقت فوتبال چگونه خواهد بود. فیرجیل عزیز راهی که تو وارد آن شدی را رونالدو سال ها پیموده است و هزاران بار در آن بوده. می بینی! رونالدو در کشوری که الان بازی می کنی و هنوز هیچ جامی به دست نیاوردی سه بار قهرمان لیگ شده است. او همچنین بهترین بازیکن و گلزن در آن لیگ بوده است که تو در آن بازی می کنی.

  • لیونل مسی ششمین توپ طلا را برد | توپ طلای زنان برای مگان راپینو
منبع: همشهری آنلاین

به "واکنش شدید خواهر رونالدو به شوخی فان دایک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش شدید خواهر رونالدو به شوخی فان دایک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید