نشست شورای سیاست گذاری موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک برگزار شد

به گزارش وبلاگ سایه، نشست شورای سیاست گذاری موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک با حضور رئیس و نایب رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد.

نشست شورای سیاست گذاری موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک برگزار شد

به گزارش وبلاگ سایه و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، نشست شورای سیاست گذاری موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک صبح امروز با حضور صالحی امیری ریاست کمیته ملی المپیک، طاهره طاهریان نایب رئیس این کمیته و حسن رنگرز مدیریت این موزه در محل کمیته ملی المپیک تشکیل شد. در ابتدای این نشست رنگرز از افتتاح موزه ملی ورزش به عنوان یک فعالیت بسیار ارزنده و مهم در ورزش کشور یادکرده و اظهار امیدواری نمود که با حمایت مسئولین رده اول ورزش کشور این موزه به الگو و نمادی از افتخارات و موفقیت های داخلی بین المللی افتخار آفرینان ورزش کشور تبدیل شود. وی همچنین پیشنهادات خود را پیرامون ارتقاء جایگاه موزه ورزش کشور و گسترش و توسعه کمی و کیفی بخش ها و اسناد، مدارک و مجموعه های ارزشمند موجود در موزه را ارائه کرد.

در ادامه این نشست صالحی امیری ریاست کمیته ملی المپیک در ابتدا نقطه نظرات خود را پیرامون تصحیح ساختار سازمانی موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک گفت. وی از شش ماهه دوم سال جاری به عنوان دوران استقرار موزه یاد کرد و اظهار امیدواری کرد که با آغاز سال جدید فعالیت های رسمی، گسترده و بین المللی موزه آغاز شود.

وی در سخنان خود همچنین خواستار آن شد که موزه به عنوان پایگاهی جهت بازدید میهمانان خارجی، قهرمانان، دانشجویان، هنرمندان و سایر اقشار کشورمان تبدیل شده و با تولید و پخش فیلم های آموزشی، انتشار کتب های پژوهشی و بروشورهای مخصوص در زمین ه معرفی موزه به علاقه مندان تلاش پیگیرانه صورت پذیرد.

طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک نیز در این نشست ضمن حمایت کامل از رنگرز و گروه همکاران فعال در موزه اظهار امیدواری کرد که فعالیت های تخصصی و ویژه موزه هرچه سریع تر گسترش یافته و بستر لازم جهت بهره برداری بهینه و کامل از موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک فراهم شود.

شایان ذکر است که در نشست فوق همچنین دکتر صیرفی، مهندس یاوری، هادی رضایی، محمود عبدالهی، حمید سلامی، مریم بیات، مسعود موسوی، امیربالزاده و سمیرا تبارکی حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نشست شورای سیاست گذاری موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست شورای سیاست گذاری موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید