می ترسم به بازیکنان تاجیک بازی بدهم، همه چیز علیه ما است

به گزارش وبلاگ سایه، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس و فجر سپاسی شیراز در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: یک ملاقات خانگی داریم و قطعاً کسب سه امتیاز برای ما اولین هدف است چون برترین نتیجه خواهد بود.

می ترسم به بازیکنان تاجیک بازی بدهم، همه چیز علیه ما است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم. شرایط خوبی داریم و همه با انگیزه آماده بازی فردا شدیم. می دانیم با فجر که تیم جوان و دونده ای است و با تمام وجود بازی می نماید کار راحتی پیش رو نداریم.

گل محمدی تاکید نمود: باید از فضاهای زمین به خوبی استفاده کنیم. بازی راحتی نداریم و باید از موقعیت ها استفاده کنیم.

وی درباره استعفای مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: چنین موضوعاتی در یکی، دو سال اخیر برای پرسپولیس به وجود آمده و عادی شده است. طی دو سال چهار مدیرعامل دیدیم و با رفتن سمیعی هیات مدیره هم نداشتیم. تمام این مسائل فقط برای پرسپولیس است.

گل محمدی که نسبت به وضع موجود مدیریتی در باشگاه گلایه داشت، ادامه داد: از آغاز فصل مسائل زیادی مثل نگرفتن بازیکنان مد نظر که حتی یک مهاجم هم جذب نشد داریم چون جذب مهاجم در سطح تیم ملی واقعا سخت است. شش، هفت بازیکن در سطح تیم ملی از دست دادیم که هر یک می توانستند نتیجه بازی را تغییر بدهند. با این حال به فینال آسیا رسیدیم.

وی یادآور شد: مسائل واقعا زیاد است. الان سه ماه است که مشکل تمرین داریم. دو زمین تمرین را اعلام کردیم تا فراهم نمایند اما اقدامی نشد.

سرمربی سرخپوشان مرکز توضیح داد: شرایط سخت است. اینقدر مسائل زیاد است که نوشته ام یادم نرود. در بحث داوری هم همه چیز علیه ماست. ضربات زیادی از داوری خوردیم. این اشتباهات بیش از مقدار شده است. دردناک این است که از این اشتباهات، حمایت می گردد. ما هیچ امنیتی از سمت داوران احساس نمی کنیم. اگر اشتباه داوری است باید برای همه باشد نه فقط برای ما.

او درباره مصدومیت بازیکنان پرسپولیس نیز گفت: آسیب دیدگی بازیکنان هم مشکل دیگری است که به خاطر نبود چمن تمرینی خوب پیش آمد. با این شرایط، کار سخت است. ما را وسط گود انداخته اند و می گویند لنگش کن!

یحیی گل محمدی درباره مسائل اقتصادی باشگاه نیز توضیح داد: روز پرداخت پول، سرپرست باشگاه کناره گیری کرد. برای تیمی که پنج سال قهرمان شده این شرایط قابل تحمل نیست. کسی آن را باور نمی نماید. کسانی که تصمیم گیر هستند باید شرح دهند که چرا اینگونه است. ما فقط حمایت طرفداران و غیرت بازیکنان را داشتیم. اگر حمایت نبود تیم قهرمان نمی شد. ما این حمایت را داریم و دل گرم آنها هستیم. بعد از مساوی در بازی قبلی مقابل پدیده علیه ما هجمه آوردند . این در حالی است که چهار برد و یک تساوی داشتیم و تیم های بالای جدول را شکست دادیم.

گل محمدی اضافه نمود: ارتش مجازی، پیج های فیک می سازند و حمله می نمایند. طرفداران مراقب باشند. به مقدار کافی مشکل داریم و نباید جو داخلی خودمان را خراب کنیم. اگر دنبال موفقیت هستیم فقط اتحاد به ما یاری می نماید. از طرفداران حمایت می خواهند.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: اگر خودمان به هم نریزیم کسی نمی تواند جلوی موفقیت پرسپولیس را بگیرد. از همه طرفداران تشکر می کنم و می گویم باز هم مراقب این پیج ها باشیم که می دانیم از طرف چه تیم هایی هستند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در یک افشاگری بی سابقه خبر از ترس بازی دادن به بازیکنان تاجیک داد و گفت: می ترسیم از هنانوف و صفروف استفاده کنم چون هنوز درباره استفاده قانونی از آنها به ما جواب قطعی نداده اند. خود باشگاه هم تردید دارد که آیا می توانیم از آنها استفاده کنیم یا نه. می ترسیم استفاده کنیم و حریفان شکایت نمایند و بازی ها سه بر صفر به ضرر ما گردد. شرایط این دو بازیکن هنوز تعیین نشده است. از باشگاه می خواهیم آنالیز نمایند و جواب درست بدهند. سازمان لیگ گفته است اول باید پول اوساگونا را بدهیم.

وی با بیان اینکه نام عیسی آل کثیر از فهرست پرسپولیس به علت مصدومیت خارج می گردد، گفت: اگر مطمئن شویم او تا سرانجام فصل نمی تواند باشد او را از فهرست خارج می کنیم. عیسی شرایط خوبی ندارد. اگر مطمئن شویم که به این فصل نمی رسد او را از فهرست خارج می کنیم. باید از آل کثیر تشکر کنم و برایش آرزوی موفقیت کنم. همه می دانند که در یکی، دو سال اخیر اذیت شد. او با انگشت شکسته برای ما بازی کرد. این روزهایی را که برای ما ساخت فراموش نمی کنیم.

یحیی درباره شایعه جذب بعضی بازیکنان مثل کوشکی از پیکان گفت: اینها حدس است. تا نیم فصل صبر کنید.

گل محمدی درباره شرایط مصدومان و محرومان تیم گفت: امید عالیشاه، محمد شریفی و بازیکنان تاجیک و حامد پاکدل را در اختیار نداریم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "می ترسم به بازیکنان تاجیک بازی بدهم، همه چیز علیه ما است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "می ترسم به بازیکنان تاجیک بازی بدهم، همه چیز علیه ما است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید