قهرمان بعدی اورواچ 2 ترکیبی از یک ربات و هالک است؛ با رماترا آشنا شوید

به گزارش وبلاگ سایه، بازی اورواچ 2 (Overwatch 2) چندی پیش عرضه شد. صرفه نظر از اخبار و نظرات تکراری در خصوص این بازی، اورواچ 2 در حال حاضر یک عنوان سرویس آنلاین است. به همین علت قرار است به صورت فصلی محتوای نو دریافت کند. حال این محتوا می تواند قهرمان، نقشه یا هر چیز دیگری باشد.

قهرمان بعدی اورواچ 2 ترکیبی از یک ربات و هالک است؛ با رماترا آشنا شوید

بلیزارد اعلام نموده که قهرمان بعدی اورواچ 2 راماترا (Ramattra) نام خواهد داشت. این قهرمان را نمی توان یک کاراکتر کاملاً نو دانست. به علت اینکه نزدیک به 3 سال پیش در یک رویداد به نام Storm Rising به هواداران معرفی گردید. حال قرار است ماه آینده این کاراکتر وارد بازی اورواچ 2 گردد.

رماترا در تاریخ 15 آذر (6 دسامبر) وارد بازی اورواچ 2 خواهد شد. در کنار این کاراکتر فصل دوم این بازی نیز شروع خواهد شد. رماترا یک کاراکتر تانک است و یازدهمین مورد در این دسته است. همینطور اینکه یک مکانیسم کاملاً نو را نیز به بازی اضافه خواهد نمود. رماترا دارای دو فرم است. اولین فرم آمنیک (Omnic) بوده و دومی فرم نمسیس (Nemesis) است. هر دو فرم نیز ویژگی های خاص خود را دارند.

در حالت آمنیک رماترا مقدار عادی ای دارد. در این حالت او از چوبدستی خود استفاده نموده تا موارد مختلف را به سمت دشمنان پرتاب کند. همینطور اینکه می تواند یک سد برای دفاع از هم تیمی های خود بسازد. زمانی که رماترا به حالت نمسیس خود تبدیل گردد، بسیار حجیم می گردد. این توانایی دارای بازه زمانی بوده و رماترا را بسیار قدرتمند می نماید. همینطور اینکه توانایی حمله مستقیم به دشمنان را پیدا می نماید.

تیم سازنده اورواچ 2 تغییر رماترا از آمنیک به نمسیس را ترسناک می خوانند. در اصل این تغییر رماترا را از حالت عادی به یک هیولای بزرگ تبدیل می نماید. نکته اینجاست که حالت نمسیس باعث خواهد شد رماترا به راحتی در تیررس دشمنان قرار بگیرد. چیزی که برای مبارزات چندان مناسب نیست.

نکته اصلی اینجاست که رماترا به بازیکنان قابلیت تجربه حالت های نو را در بازی می دهد. بازیکنان باید تصمیم بگیرند که می خواهند از هم تیمی های خود دفاع نمایند یا اینکه با قدرت به دشمنان حمله کند. حملات حالت نمسیس این کرکتر به راحتی دفاع دشمنان را از بین می برد. به همین علت با تصمیم گیری مناسب یک حمله بسیار خوب را می توان به تیم دشمن انجام داد.

بلیزارد اطلاعات زیادی توانایی ها و قابلیت های رماترا منتشر نکرد. با اینحال اطلاعات زیادی از داستان و ارتباط او با کاراکترهای دیگر منتشر کرد. طبق چیزی که بلیزارد گفته رماترا به عنوان یک ماشین جنگنده ساخته شده است. با اینحال او تصمیم گرفت تا سلاح خود را کنار گذاشته و به همراه زنیاتا در پی آرامش بگردد. او این راه را ادامه داد تا در نهایت مجبور شد برای مردمش دوباره به مبارزه بپردازد.

آمنیک ها و انسان ها کوشش کردند تا همیشه با یکدیگر زندگی نمایند. مشکل اینجاست که این دو نژاد به طور ناگهانی تصمیم به مبارزه با یکدیگر گرفته و رماترا دیگر نتوانست تحمل کند. به همین علت تصمیم گرفت تا برای امنیت جنگیده و تمام کوشش خود را بکند.

مانند کریکو (Kiriko) رماترا نیز جزئی از بتل پس (Battle Pass) اورواچ است. همینطور اینکه بازیکنان می توانند با تجربه این بازی به آن دست پیدا نمایند. این روند نو اورواچ چیزی نیست که کاربران قدیمی به آن علاقه داشته باشند ولی بلیزارد آینده بازی را اینگونه برنامه ریزی نموده است. رماترا نیز به همراه چند نقشه نو در فصل 2 وارد بازی اورواچ 2 خواهد شد.

منبع: Polygon.com

منبع: دیجیکالا مگ

به "قهرمان بعدی اورواچ 2 ترکیبی از یک ربات و هالک است؛ با رماترا آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمان بعدی اورواچ 2 ترکیبی از یک ربات و هالک است؛ با رماترا آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید