فدراسیون کاراته به دنبال مجوز شورای برون مرزی

به گزارش وبلاگ سایه، مالزی در جزیره کوتاکینبالو طی روزهای ششم تا هشتم اردیبهشت ماه میزبان رقابت های قهرمانی آسیا در رده های سنی نوجوانان، جوانان و زیر 21 سال می باشد. برای حضور در این رقابت ها از مدتها قبل رقابت های انتخابی برگزار و با تشکیل اردوهای آماده سازی، مراحل تمرینی زیر نظر کادر فنی طی شده است.

فدراسیون کاراته به دنبال مجوز شورای برون مرزی

اما انتشار خبر اعزام نشدن این تیم ها، موجی از ناراحتی و نگرانی را در میان کادر فنی و کاراته کاهایی که مدتهاست در اردوهای تمرینی حضور دارند، بوجود آورده است. اینکه اگر قرار بود تیمی به مسابقات اعزام نگردد، چرا با صرف هزینه های سنگین، مسابقات انتخابی و اردوهای آماده سازی تشکیل شد.

وبلاگ سایه کسب اطلاع کرد که شورای برون مرزی با این اعزام مخالفت نموده است. گویا اولویت اعزام در سال 1398 به رقابت هایی است که شرایط حضور در المپیک را برای ورزشکاران کشورمان فراهم می نماید. نکته مهم اینکه جلسه شورای برون مرزی برای موضوع اعزام کاراته کاها به مسابقات قهرمانی قاره ای چندماه قبل گذشته برگزار شده و با این شرایط بازهم فدراسیون برگزاری اردوهای آماده سازی را در دستور کار قرار داده است.

محسن آشوری دبیر فدراسیون کاراته در این مورد به وبلاگ سایه گفت: اواخر اسفندماه شورای برون مرزی در این مورد تصمیم گیری کرد. کوشش فدراسیون برای برطرف موانع و مسائل موجود برای اعزام سرمایه های کاراته کشور به مسابقات قهرمانی آسیاست و من خیلی امیدوارم این انجام گردد.

این درست که در شرایط مالی کشور می بایست در جهت کنترل هزینه ها برنامه های در دستور کار قرار گیرد، ولی قرار نیست اعزامی مهم و آن هم به رقابتهای قهرمانی آسیا که برای ساختن پایه های یک ورزش از اهمیت بالایی برخوردار است از دستور کار خارج گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فدراسیون کاراته به دنبال مجوز شورای برون مرزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون کاراته به دنبال مجوز شورای برون مرزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید