شوک دوباره به استقلال؛ حضور ستاره آبی ها در سازمان لیگ برای فسخ قرارداد!

به گزارش وبلاگ سایه، اینطور که بنظر می رسد ستاره استقلال میخواهد با فسخ یک طرفه قراردادش از جمع آبی ها جدا گردد.

شوک دوباره به استقلال؛ حضور ستاره آبی ها در سازمان لیگ برای فسخ قرارداد!

به گزارش وبلاگ سایه آنلاین، هافبک تیم فوتبال استقلال به علت بدقولی های باشگاه در راستای عمل به تعهدات خود در قبال قرارداد بازیکنان این تیم در آستانه جدایی از این باشگاه قرار گرفته است. آرش رضاوند، ستاره خط میانی استقلالی ها در فصل گذشته که با 7 پاس گل و 4 گل در رقابت های لیگ برتر، فصل درخشانی را پشت سر گذاشته و با وجود آنکه یک فصل دیگر با آبی پوشان قرارداد دارد، به واسطه آنکه کمتر از 50 درصد از مطالبات خود را دریافت نموده از چندی پیش نوتیس خود را به باشگاه ارائه داده و میخواهد با فسخ یک طرفه قراردادش از جمع آبی ها جدا گردد.

شنیده می گردد این بازیکن روز گذشته در محل سازمان لیگ حاضر شده تا شرایط فسخ یک طرفه قراردادش را نیز جویا گردد. رضاوند که سال جاری بعد از نیم فصل دوری از جمع استقلالی ها دوباره به این تیم بازگشت از بعد بازی با ذوب آهن در روزهای نوروز با مصدومیت به کار خود ادامه داده و طی روزهای اخیر و با تعطیلی تمرینات، مشغول سپری کردن روند درمانی است.

این بازیکن با وجود آنکه عملکرد مطلوبی را در استقلال به نمایش گذاشته اما همچنان از اردوی تیم ملی دور مانده، هرچند می توان توقع داشت رضاوند با تداوم نمایش مناسب خود در آینده ای نزدیک به تیم ملی دعوت گردد. از بعضی تیم های صنعتی به عنوان مقصد بعدی آرش رضاوند نام برده می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "شوک دوباره به استقلال؛ حضور ستاره آبی ها در سازمان لیگ برای فسخ قرارداد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک دوباره به استقلال؛ حضور ستاره آبی ها در سازمان لیگ برای فسخ قرارداد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید