شهمیرزاد بستر جذب گردشگران خارجی به استان سمنان است

به گزارش وبلاگ سایه، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، شهمیرزاد بستر جذب گردشگران خارجی به استان سمنان است.

شهمیرزاد بستر جذب گردشگران خارجی به استان سمنان است

امیر کرم زاده، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان در نشست با شهردار شهمیرزاد که با حضور رئیس حوزه گردشگری و کارشناسان حوزه میراث فرهنگی استان سمنان، سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مهدی شهر و اعضای شورای اسلامی شهمیرزاد در شهرداری شهمیرزاد برگزار گشت، اظهار کرد: شهمیرزاد جاذبه های طبیعی و تاریخی فراوانی دارد. لازم است تا با ایجاد شرایط منحصر بفرد، زمینه جذب گردشگران خارجی فراهم شود.

او ادامه داد: ایجاد پل معلق، پیست های اسکی روی برف، راه اندازی تله کابین، برگزاری همایش های بین المللی و...از جمله اقداماتی است که می تواند برای جذب گردشگران داخلی و خارجی مؤثر باشد.

کرم زاده با تقدیر از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد گفت: جشنواره فرهنگ و هنر شهمیرزاد که با برنامه های فرهنگی، هنری، گردشگری، نمایشگاهی و موسیقی اقوام با هدف توسعه و احیای آداب و فرهنگ سنتی مردم این شهر برگزار گشت، یک اقدام عالی برای برندسازی این شهر در سطح کشور بود. باید برای برگزاری جشنواره های مختلف گردشگری در این شهر برنامه ریزی شود.

وی با اشاره به اینکه در آبان از نخستین نرم افزار جامع گردشگری استان سمنان با نام پارکوپلو رونمایی شد، بیان نمود: یکی از بهترین راهکارهای معرفی ظرفیتهای گردشگری، اماکن، کوچه باغ ها و مسیرهای گردشگری شهمیرزاد به گردشگران داخلی و خارجی این نرم افزار است که می تواند نقشی مؤثر در هدایت گردشگران به سوی این شهر و جاذبه های گردشگری آن ایفا کند.

منبع: همگردی

به "شهمیرزاد بستر جذب گردشگران خارجی به استان سمنان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهمیرزاد بستر جذب گردشگران خارجی به استان سمنان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید