دوازدهمی ایران در تکواندو قهرمانی دنیا ، کره جنوبی قهرمان شد

تیم ملی تکواندو مردان و زنان ایران که با 12 تکواندوکار در 16 وزن راهی رقابت های قهرمانی دنیا شده بود، در مجموع با 2 نقره و یک برنز در جایگاهی بهتر از دوازدهمی قرار نگرفت.

دوازدهمی ایران در تکواندو قهرمانی دنیا ، کره جنوبی قهرمان شد

به گزارش خبرنگاران، در انتها رقابت های تکواندوی قهرمانی دنیا 2019 که به مدت پنج روز در منچستر انگلیس برگزار گردید، تیم ملی تکواندو ایران با 2 مدال نقره سروش احمدی و مهلا مومن زاده و یک برنز آرمین هادی پور در صندلیی بهتر از دوازدهمی دنیا جای نگرفت.

کره جنوبی، انگلیس و چین اول تا سوم شدند

کره جنوبی با 2 طلا و 2 برنز در مردان و 2 طلا و یک نقره در زنان و مجموع 4 طلا، یک نقره و 2 برنز بر سکوی نخست ایستاد، انگلیس با یک طلا در مردان و 2 طلا و یک برنز در زنان و مجموع 3 طلا و یک برنز دوم شد و چین نیز با یک طلا و یک برنز در مردان و یک طلا، 2 نقره و 2 برنز در زنان و مجموع 2 طلا، 2 نقره و 3 برنز در صندلی سوم نهاده شد.

تایلند، روسیه، ترکیه، آذربایجان، ایتالیا، کوبا، مکزیک و برزیل نیز در رده های چهارم تا یازدهم و بالاتر از ایران نهاده شدند.

تیم مردان آذربایجان با سرمربیگری رضا مهماندوست توسط میلاد بیگی به یک مدال طلا رسید و با یک برنز دیگر در بخش زنان، این کشور در صندلی هفتمی دنیا نهاده شد.

ترکیه نیز در بخش مردان مدالی نگرفت اما در بخش زنان یک طلا، یک نقره و 2 برنز در مجموع ششم دنیا شد. تک مدال نقره این کشور توسط نورتاتار همسر مهران عسگری تکواندوکار سابق تیم ملی ایران بدست آمد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دوازدهمی ایران در تکواندو قهرمانی دنیا ، کره جنوبی قهرمان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوازدهمی ایران در تکواندو قهرمانی دنیا ، کره جنوبی قهرمان شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید