درخواست های 16 تیم اروپایی از بابانوئل

به گزارش وبلاگ سایه، تهران (پانا) - 16 تیم حاضر در لیگ قهرمانان اروپا خواسته های خود به بابانوئل در یک نامه گفتند.

درخواست های 16 تیم اروپایی از بابانوئل

به گزارش خبرآنلاین، عطیلات کریسمس آغاز شده و ورزشکاران در کنار خانواده و دوستان خود به سر می برند و در آرامش استراحت می نمایند. باشگاه های فوتبال حاضر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیز از قافله عقب نمانده اند و برای بابانوئل نامه های خاص خود را نوشته اند. آن ها تمام هدایایی که خواسته اند را به دست خواهند آورد؟

آژاکس

بابانوئل عزیز، در این فصل دوباره در جمع 16 تیم برتر لیگ قهرمانان قرار گرفته ایم و از این بابت خیلی شاد هستیم. از تو می خواهیم دوباره قهرمانی مان در لیگ یک هلند تکرار شود و از عنوانمان دفاع کنیم. شنیده ایم که قرار است یکی از بازیکنان سابق مان یعنی فرانک دی یانگ از بارسلونا جدا شود اگر بتوانی کاری کنی که آن ها یک رقم خوب پیشنهاد دهند حاضر هستیم دوباره دی یانگ را در تیم خود داشته باشیم.

اتلتیکومادرید

بابانوئل عزیز، پس از یک مرحله گروهی طاقت فرسا که به سختی توانستیم به یک هشتم نهایی صعود کنیم از تو می خواهیم در مرحله حذفی بتوانیم بازی ها را با پیروزی به پایان برسانیم تا طرفدارانمان بیشتر از این اذیت نشوند. بعلاوه یک دفاع منسجم مانند سال قبل می خواهیم تا کمتر گل بخوریم.

بنفیکا

بابانوئل عزیز، در این فصل خیلی خوب کار نموده ایم و در حالی به یک هشتم نهایی صعود کردیم که گروه سختی داشتیم. برای سال نو از تو می خواهیم یک جام نو فتح کنیم چون از سال 2019 طرفدارانمان را مسرور ننموده ایم.

بایرن مونیخ

بابانوئل عزیز، در بوندسلیگا عملکرد خوبی داشته ایم و از تو می خواهیم در لیگ قهرمانان خوش شانس باشیم. بعلاوه می خواهیم که روبرت لواندوفسکی در بایرن بماند و به او توپ طلا بدهند.

چلسی

بابانوئل عزیز، فصل گذشته قهرمان لیگ قهرمانان شدیم و می دانیم تکرارش کار سختی است. به همین دلیل از تو می خواهیم در سال نو به یک ثبات در لیگ برتر برسیم و بتوانیم آن را فتح کنیم چون آخرین قهرمانی مان به سال 2017 برمی شود و زمان زیادی از آن گذشته است.

اینتر

بابانوئل عزیز، سال جاری مجبور شدیم قراردادمان را با کریستین اریکسن فسخ کنیم چون قوانین کالچو اجازه نمی داد او با باطری در قلب در سری آ بازی کند. نخستین خواسته ما این است که اریکسن یک تیم پیدا کند و دوباره به میادین بازشود. برای این که طرفدارانمان مسرور شوند برترین عملکرد را در لیگ قهرمانان داشته باشیم و حداقل به نیمه نهایی برسیم چون خیلی وقت است در این مرحله حضور نداشته ایم.

یوونتوس

بابانوئل عزیز، به نظر می رسید تیم به یک ثبات در سری آ رسیده است اما هنوز فاصله زیادی در رقابت با اینتر برای قهرمانی دارد. برای سال نو خواهان گل هستیم چون مهاجم هایمان خیلی روی فرم نیستند. بعلاوه به تقویت این خط احتیاج داریم که خیلی خوب می شود فیورنتینا، دوسان ولاهویچ را به ما بفروشد. بعلاوه اگر دی لیخت می خواهد به تیم دیگری برود پول خوبی از این جدایی به دست آوریم .

لیل

بابانوئل عزیز، فصل گذشته عنوانی را به دست آوردیم که غیرممکن به نظر می رسید و با عبور از پاری سن ژرمن فاتح لیگ یک فرانسه شدیم. در فصل جاری تکرار قهرمانی خیلی سخت خواهد بود. به همین دلیل از تو می خواهیم در میان سه تیم برتر قرار بگیریم تا بتوانیم در لیگ قهرمانان فصل آینده حضور داشته باشیم. اگر در جایگاه دوم قرار بگیریم بهتر است چون دیگر در پلی اف بازی نمی کنیم.

لیورپول

بابانوئل عزیز، تیم ما به قدرت سابق خود برگشته و در بالای جدول است و برای فتح لیگ برتر رقابت می نماید. می خواهیم در سال نو محمد صلاح قراردادش را تمدید کند و سال های بیشتری برای ما بازی کند. بعلاوه در پایان فصل یک جام را بالای سر ببریم.

منچسترسیتی

بابانوئل عزیز، سال گذشته از تو قهرمانی در لیگ قهرمانان خواستیم اما شیرینی عسل بر لبمان ماند. با این حال ناامید نشده ایم و دوباره کوشش خواهیم کرد. خواسته ما این است که قهرمان اروپا شویم. بعلاوه در لیگ برتر کمی یاری برایمان خوب است تا جایگاه نخست را به لیورپول یا چلسی هدیه نکنیم.

منچستریونایتد

بابانوئل عزیز، در این تابستان کریستیانو رونالدو به خانه برگشت و شادی بزرگی برای باشگاه بود اما آن کافی نبود تا یونایتد به جایگاه همیشگی اش در انگلیس و اروپا برشود. برای سال پیش رو از تو قرارداد با بازیکنان سطح بالا را می خواهیم تا بتوانیم تیمی جنگنده داشته باشیم و نیمکت ذخیره به یک ثبات برسد. بعلاوه حضور رانگنیک موجب شود ارلینگ هالند با تیم ما قرارداد امضا کند.

پاری سن ژرمن

بابانوئل عزیز، ناصر الخیلفی سال جاری آرزوی بزرگ طرفداران را با امضای قرارداد با لیونل مسی برآورده کرد اما خواسته های دیگری هم هست. برای سال نو می خواهیم خط حمله جادویی ما از هم نپاشد و کیلیان ام باپه قراردادش را تمدید کند. بعلاوه می خواهیم قهرمان اروپا شویم و زین الدین زیدان در سریع ترین زمان ممکن راهنمایی تیم را بر عهده بگیرد.

سالزبورگ

بابانوئل عزیز، در لیگ اتریش فوق العاده عمل نموده ایم. هیچ تیمی در دسامبر قهرمان نمی شود اما تنها یک فاجعه می تواند مانع از قهرمانی مان شود. از تو می خواهیم در سال نو آدیمی در تیم ما بماند. می دانیم که سخت است چون او بازیکن خیلی خوبی است و باشگاه های بزرگ خواهانش هستند. اگر در نهایت یک تیم او را از ما بخرد حداقل با یک رقم بالا باشد تا بتوانیم جایگزین خوبی همانند او بخریم.

رئال مادرید

بابانوئل عزیز، می دانیم خواسته بزرگمان این است که ام باپه را در رئال مادرید ببینیم. با این حال به نظر می رسد حضورش در تیم ما بعید به نظر برسد. به همین دلیل از تو می خواهیم بحران کرونا که در باشگاه به وجود آمده است و گریبان تیم های فوتبال و بسکتبال ما را گرفته است پایان یابد. اگر در سال پیش رو جامی را فتح کنیم اتفاق خوبی است چون دوباره نمی خواهیم سال بدون جامی داشته باشیم. بعلاوه می خواهیم ادن هازارد دوباره به یک بازیکن معین نماینده تبدیل شود.

اسپورتینگ لیسبون

بابانوئل عزیز، سال جاری به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان صعود کردیم و آن برای ما یک هدیه بود. از تو می خواهیم شکست ناپذیری مان در لیگ پرتغال ادامه پیدا کند و پورتو زودتر از ما شکست بخورد. اگر بتوانیم از عنوان قهرمانی مان دفاع کنیم فوق العاده خواهد بود. در لیگ قهرمانان می خواهیم غول کش باشیم و از سیتی آغاز کنیم.

ویارئال

بابانوئل عزیز، فصل گذشته با قهرمانی مان در لیگ اروپا طرفداران را خیلی مسرور کردیم. می دانیم تکرارش در این سال غیرممکن است . به همین دلیل از تو می خواهیم دوباره در فصل آینده لیگ قهرمانان حضور داشته باشیم و در این فصل بتوانیم تا نیمه نهایی صعود کنیم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "درخواست های 16 تیم اروپایی از بابانوئل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست های 16 تیم اروپایی از بابانوئل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید