حمله پیشکسوت کشتی به عباس جدیدی؛ راه های بهتری برای دیده شدن هست ، قرار باشد گذشته را شخم بزنیم خیلی چیزهای دیگر هم رو می گردد

به گزارش وبلاگ سایه، یکی از پیشکسوتان کشتی کشورمان به اظهارات اخیر عباس جدیدی واکنش تندی نشان داد.

حمله پیشکسوت کشتی به عباس جدیدی؛ راه های بهتری برای دیده شدن هست ، قرار باشد گذشته را شخم بزنیم خیلی چیزهای دیگر هم رو می گردد

به گزارش وبلاگ سایه آنلاین، چندی پیش اظهارات عباس جدیدی در مورد شرایط تیم ملی در دوران حضورش در این تیم و خطاب قرار دادن منصور برزگر، مرد سرد و گرم چشیده کشتی ایران و دنیا با واکنش های مختلفی همراه شد. بسیاری از اهالی کشتی معتقد بودند مطرح نمودن چنین اظهاراتی بعد از سال ها و بی حرمتی به بزرگان و پیشکسوتان کشتی به هیچ عنوان زیبنده این رشته پهلوانی نیست و نباید بعضی مسائل و اتفاقات درون خانواده کشتی را در رسانه ها مطرح نمود.

  • افشاگری و حمایت چهره سرشناس کشتی از عباس جدیدی | از ماجرای دوپینگ سال 90 چرا حرفی نمی زنید؟

به همین دلیل بهرام مشتاقی دارنده مدال طلای بازی های آسیایی 1974 تهران. از پیشکسوتان کشتی کشورمان در واکنش به اظهارات اخیر عباس جدیدی از او به شدت اظهار گلایه کرد و در یک گفتگوی تصویری بیان کرد: حرمت پیشکسوت و مربی باید حفظ گردد. منصور برزگر بزرگ ماست و گردن کشتی حق بسیاری دارد. عباس جدیدی نباید فراموش کند که برزگر چقدر برای او زحمت کشیده و او برای همواره به این مربی بزرگ مدیون است.

مشتاقی با بیان اینکه اگر قرار باشد گذشته را شخم بزنیم خیلی چیزهای دیگر هم رو می گردد، مطرح نمود: عباس جدیدی باید بهتر بداند که در جامعه کشتی چه جایگاهی دارد، پس بهتر است حرمت ها را حفظ کند و به گذشته بازنگردد. چندی پیش منصور برزگر را در جایی دیدم که متأسفانه به خاطر این مسائل و اتفاقات، بسیار دلگیر بود که من هم واقعاً از این شرایط عصبانی و ناراحت شدم.

پیشکسوت کشتی خطاب به عباس جدیدی اظهار کرد: او پس از گذشت این همه سال با این صحبت ها چه چیز را می خواهد ثابت کند؟ او اگر می خواهد در رسانه ها دیده گردد، راه های بهتری نیز وجود دارد. قرار نیست هر کسی چند مدال دنیای یا المپیک گرفت به خودش اجازه دهد، به مربی و پیشکسوت خود توهین کند. جدیدی برای این کشور افتخار آفرینی نموده، دستش درد نکند و بارها به خاطر مدال هایش از او تشکر و قدردانی شده، اما دوران قهرمانی تمام می گردد و آنچه باقی می ماند پهلوانی، احترام به بزرگ تر و پیشکسوت، مردم داری، مرام و انسانیت است.

وی اضافه کرد: نمی خواهم بیش از این حرف هایی بزنم که در شأن ورزش اول کشور نیست، اما به قدری از این اتفاقات مکدر شده ام که فقط خواستم به جدیدی هشدار دهم؛ نه من بلکه تمام پیشکسوتان کشتی از این اتفاق ناراحت هستیم و خواهش می کنم حداقل این مرام را داشته باشد که از منصور برزگر دلجویی کند.

سرپرست اسبق تیم ملی کشتی فرنگی خاطر نشان کرد: برزگر نه تنها مورد احترام اهالی کشتی است، بلکه در جامعه ورزش ایران جایگاه بالا و قابل احترامی دارد. مطمئن باشید اگر او بخواهد جواب عباس جدیدی را دهد واقعاً سنگ روی سنگ بند نمی گردد.پیشکسوت کشتی کشورمان در سرانجام گفت: متاسفانه افرادی هم به این داستان دامن می زنند که جایگاه آنها هم معین است. در هر صورت هر کسی برای این کشور زحمت کشیده باید حرمتش حفظ گردد و به طور کلی مسائل درون خانواده را باید همان جا حل کرد، نه اینکه آن را بین همه بازگو کرد. امیدوارم از این پس اگر صحبت یا گلایه ای وجود دارد با صحبت رو در رو و در یک نشست خصوصی مطرح و حل گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "حمله پیشکسوت کشتی به عباس جدیدی؛ راه های بهتری برای دیده شدن هست ، قرار باشد گذشته را شخم بزنیم خیلی چیزهای دیگر هم رو می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله پیشکسوت کشتی به عباس جدیدی؛ راه های بهتری برای دیده شدن هست ، قرار باشد گذشته را شخم بزنیم خیلی چیزهای دیگر هم رو می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید