جاسوس در پرسپولیس شناسایی شد؛ چه کسی شاگردان یحیی را هوایی می کند؟

به گزارش وبلاگ سایه، به تازگی شنیده شده است یکی از بازیکنان سابق پرسپولیس به بازیکنان این تیم توصیه کرده است از جمع سرخپوشان جدا شوند.

جاسوس در پرسپولیس شناسایی شد؛ چه کسی شاگردان یحیی را هوایی می کند؟

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ سایه، شنیده ها حکایت از آن دارد که یک بازیکن سابق پرسپولیس مشغول هوایی کردن شاگردان یحیی گل محمدی برای جدایی از این تیم است!

این بازیکن سابقا سرخپوش که رابطه چندان خوبی هم با یحیی گل محمدی ندارد با همبازیان قدیمی خودش تماس گرفته و از طرف باشگاه صنعتی، پیشنهادات کلانی به آن ها ارائه می دهد!

قرارداد چند بازیکن پرسپولیس در خاتمه فصل به خاتمه می رسد. احمد نوراللهی، محمدحسین کنعانی زادگان، کمال کامیابی نیا، وحید امیری، امید عالیشاه و مهدی شیری نفراتی هستند که در خاتمه فصل قراردادشان با باشگاه به خاتمه رسیده و می توانند از مجموعه جدا شوند.

در این میان کنعانی زادگان و نوراللهی علاوه بر پیشنهاد های خوبی که از تیم های حوزه خلیج فارس دریافت کرده اند با پیشنهاد سنگین تیم های صنعتی روبرو شده اند.

دو بازیکن دیگر پرسپولیس هم در گفتگو با مدیران باشگاه به آن ها اعلام کرده اند از سوی چند باشگاه لیگ رجحان پیشنهاد های خوبی دریافت کرده اند.

این دو بازیکن در آخرین صحبت هایی که با مسئولان باشگاه داشتند مدعی شده اند دو باشگاه صنعتی رقم بالاتر از 10 میلیارد را برای یک فصل به آن ها ارائه داده اند و البته تاکید کرده اند هنوز به این پیشنهاد ها جوابی نداده و منتظر تصمیم نهایی باشگاه پرسپولیس برای پیشنهاد مالی هستند.

ابراهیم شکوری هم چندی پیش با اشاره به پیشنهاد 25 میلیارد تومانی یک تیم صنعتی به محمد حسین کنعانی زادگان با گلایه فراوان گفت: رقم هایی در حدود 20 تا 25 میلیارد تومان است. بار ها اعلام کرده و مجدد خواهش می کنم نهاد های مربوطه ورود کنند. اگر پرسپولیس دولتی است، سایر باشگاه ها هم دولتی هستند و اینکه خودمان را فریب بدهیم درست نیست. شاید پرسپولیس با 40 میلیون طرفدار، خصوصی ترین تیم ما باشد، اما متاسفانه با این همه طرفدار نمی تواند حتی یک ریال از بودجه دولتی استفاده کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جاسوس در پرسپولیس شناسایی شد؛ چه کسی شاگردان یحیی را هوایی می کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاسوس در پرسپولیس شناسایی شد؛ چه کسی شاگردان یحیی را هوایی می کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید