بگویید در خانه تان چه رنگی است تا شخصیت تان را بگوییم

به گزارش وبلاگ سایه، بنابر نظر محققان موسسه ای که ارتباط بین رنگ ها و شخصیت را آنالیز می نمایند، رنگ در خانه گویای شخصیت صاحب آن خانه است.

بگویید در خانه تان چه رنگی است تا شخصیت تان را بگوییم

به گزارش خبرآنلاین، درب خانه، ورودی اصلی هر ساختمانی است که رنگ آن از شخصیت صاحبخانه می گوید. در ادامه به بعضی از این رنگ ها اشاره شده است:

قرمز: انرژی، قدرت، شهامت و توان بسیار بالا از ویژگی های افرادی است که می خواهند درب خانه شان را قرمز نمایند. قرمز بعلاوه معنای شادی، رفاه و حال خوب را می دهد.

نارنجی: این رنگ با توجه به شرایط خانه معانی متفاوتی می رساند. اگر خانه معمولی باشد، به معنای کم ارزش یا عجیب بودن است، اما اگر خانه باشکوه باشد، بدین معناست که صاحب خانه فرد توامدی است و هر کار که بخواهد می تواند انجام دهد.

زرد: اگر رنگ درب خانه تان را زرد نموده اید انرژی و خوش بینی از ویژگی های شاخص شماست.

سبز: سبز روشن به معنای رشد و سرزندگی و سبز تیره به معنای ثروت و نفوذ است. درواقع افرادی که رنگ درب خانه شان سبز است برای اجتماع و روابط با دیگران ارزش قایل هستند.

آبی: شما فردی آرام و خونسرد هستید و می توان به شما اعتماد کرد. درب های آبی رنگ از نظر تاریخی نشاندهنده امنیت، صلح و ایمان اند.

ارغوانی: این رنگ به طور کلی با سلطنت و بعلاوه معنویت مرتبط است. رنگ های روشن تر ارغوانی نشان دهنده داشتن زندگی تجملی است و رنگ های تیره تر آن کاملا زنانه بوده و علامت احساساتی بودن است.

سیاه: افرادی که درب خانه شان سیاه رنگ است معمولا پیچیده اند و سبک زندگی منحصربه فردی دارند.

سفید: افرادی که تمایل زیادی به سبک زندگی بسیار ساده دارند و معمولا افراد تمیزی هستند، رنگ درب خانه شان را سفید می نمایند.

منبع: msn

منبع: فرارو

به "بگویید در خانه تان چه رنگی است تا شخصیت تان را بگوییم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بگویید در خانه تان چه رنگی است تا شخصیت تان را بگوییم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید