بنزما: بابت رفتن زیدان از رئال مادرید ناراحت هستم، او کمک کرد تا به این سطح برسم

به گزارش وبلاگ سایه، مهاجم فرانسوی رئال مادرید از زیدان تمجید ویژه ای کرد و گفت که از رفتن او ناراحت شده است.

بنزما: بابت رفتن زیدان از رئال مادرید ناراحت هستم، او کمک کرد تا به این سطح برسم

به گزارش وبلاگ سایه، کریم بنزما که از تصمیم زین الدین زیدان برای کناره گیری از سمت سرمربیگری رئال مادرید ناراحت شده، از هموطن خود بابت کارهایی که برای او و این تیم انجام داد، قدردانی کرد. . این مربی فرانسوی در ماه مِی 2018 پس از کسب سومین قهرمانی متوالی اش در لیگ قهرمانان اروپا با رئال مادرید این تیم را ترک کرد و در ماه مارس 2019 برای دومین بار هدایت کهکشانی ها را برعهده گرفت و این تیم را به یک قهرمانی در سوپرجام اسپانیا و یک قهرمانی در لالیگا رساند، اما فصل اخیر برای او و شاگردانش بدون جام سپری شد.

بنزما که فصلی فوق العاده را در رئال مادرید سپری کرد و آمار 30 گل زده و 9 پاس گل را از خود در 46 بازی به ثبت رساند، در کنفرانس خبری تیم ملی فرانسه گفت: زیزو همیشه پشت من بود، حمایتم کرد و کمکم کرد تا به این سطح برسم. هر روز قدردان زیدان خواهم بود و البته که بابت رفتنش از رئال مادرید ناراحتم چون او مربی بزرگی است و جام های زیادی به دست آورده است.

این مهاجم 33 ساله که اخیراً پس از نزدیک به 6 سال (به خاطر ماجرای دست داشتن در پرونده اخاذی از متئو والبوئنا به تیم ملی دعوت نمی شد) از سوی دیدیه دشان به تیم ملی فرانسه دعوت شد، صحبت های خود را اینطور ادامه داد: از لحاظ انسانی، زیدان انسان کاملی است. من حتی برای توصیف او از کلمه باشکوه استفاده می کنم. شرایط اما اینطور است و زندگی ادامه دارد.

از مائوریسیو پوچتینو، آنتونیو کونته و رائول به عنوان گزینه های جانشینی زیدان در رئال مادرید یاد شده است، این در حالی است که پیش از این گفته می شد زیزو جانشین آندره آ پیرلو در یوونتوس خواهد شد، اما مدیران این باشگاه ایتالیایی در نهایت ماسیمیلیانو آلگری را به این تیم بازگرداندند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بنزما: بابت رفتن زیدان از رئال مادرید ناراحت هستم، او کمک کرد تا به این سطح برسم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنزما: بابت رفتن زیدان از رئال مادرید ناراحت هستم، او کمک کرد تا به این سطح برسم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید