برگزاری جلسه کمیته استیناف درباره پرونده اعتراض بهاروند و فتاحی، کفاشیان و ترابیان در انتظار دفاع

به گزارش وبلاگ سایه، جلسه رسیدگی کمیته استیناف به پرونده اعتراض حیدر بهاروند و سعید فتاحی به حکم کمیته اخلاق برگزار گردید.

برگزاری جلسه کمیته استیناف درباره پرونده اعتراض بهاروند و فتاحی، کفاشیان و ترابیان در انتظار دفاع

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ سایه، کمیته استیناف فدراسیون فوتبال این روزها درگیر دو پرونده محرومیت حیدر بهاروند، سعید فتاحی و عبدالکاظم طالقانی از مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به دلیل مسائل پیش آمده در فینال جام حذفی و همچنین پرونده محرومیت علی کفاشیان و عباس ترابیان، دو مسئول سابق فداسیون فوتبال به دلیل پرونده حق پخش تلویزیونی معروف به شرکت ام پی سیلوا است.

بر همین اساس جلسه رسیدگی به محرومیت مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال طی روزهای گذشته در کمیته استیناف فدراسیون برگزار شده است و طرفین توضیحات خود را در این جلسه ارائه نموده اند. این پرونده که هم اکنون نیز در حال رسیدگی است به مراحل پایانی خود نزدیک شده است و به نظر می رسد طی روزهای آینده با تشکیل دوباره کمیته استیناف رأی این پرونده از سوی این کمیته صادر خواهد شد.

همچنین پرونده اعتراض علی کفاشیان و عباس ترابیان به رأی کمیته اخلاق نیز پس از طی مراحل اداری چند روزی است که در اختیار کمیته استیناف قرار گرفته و قرار است این کمیته در روزهای آینده جلسه رسیدگی به این پرونده مهم را نیز برگزار کند. با درخواست علی کفاشیان و عباس ترابیان مقرر شده است تا در این جلسه نیز دو مسئول سابق فداسیون فوتبال حضور داشته باشند و مستندات خود را ارائه نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برگزاری جلسه کمیته استیناف درباره پرونده اعتراض بهاروند و فتاحی، کفاشیان و ترابیان در انتظار دفاع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جلسه کمیته استیناف درباره پرونده اعتراض بهاروند و فتاحی، کفاشیان و ترابیان در انتظار دفاع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید