ایران ، آرژانتین جدال سرنوشت ساز برای صعود

به گزارش وبلاگ سایه، بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 21 سال دنیا از روز گذشته (پنج شنبه) با حضور 16 تیم به میزبانی مشترک ایتالیا و بلغارستان شروع شد.

ایران ، آرژانتین جدال سرنوشت ساز برای صعود

دومین روز مرحله گروهی این رقابت ها امروز (آدینه) با هشت ملاقات پیگیری خواهد شد و تیم والیبال جوانان ایران در گروه C از ساعت 20:30 به وقت تهران به مصاف آرژانتین می رود.

طبق گزارش سایت فدراسیون والیبال، با توجه به اینکه تیم های اول و دوم گروه های چهارگانه مرحله مقدماتی به اسم هشت تیم برتر مسابقات در مرحله دوم حضور خواهند یافت، پیروزی در مسابقه امروز برای تیم ایران و آرژانتین اهمیت زیادی دارد.

آرژانتین در نخستین مسابقه مراکش را شکست داده و در صورتی پیروزی برابر ایران می تواند صعود خود را به مرحله بعد قطعی کند و با خیالی آسوده در سومین روز مسابقات به مصاف بلژیک برود.

از سوی دیگر تیم ایران با پذیرش شکست 3 بر 2 برابر بلژیک، برای حضور در جمع هشت تیم برتر مسابقات، محکوم به شکست آرژانتین است.

تیم ایران به اسم مدافع قهرمانی در این رقابت ها شرکت نموده است و آرژانتین هم به اسم تیم دوم قاره آمریکایی جنوبی، بنابر این جدال امروز دو تیم علاوه بر جذابیت های خاص خود، سرنوشت ساز هم است.

میانگین قدی 198 سانتی متری ملی پوشان ایران می تواند یاری زیادی به رجحان ایران در این مسابقه کند، زیرا میانگین قدی حریف 189 سانت است و بازیکنان آرژانتین در دفاع و اسپک ارتفاع کمتری را می توانند پوشش دهند.

تیم های آرژانتین (یک برد و سه امتیاز) و ایران (یک امتیاز) در حال حاضر در رتبه های اول و سوم گروه C قرار دارند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ایران ، آرژانتین جدال سرنوشت ساز برای صعود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران ، آرژانتین جدال سرنوشت ساز برای صعود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید