انتقاد شدید پدر حسن یزدانی نسبت به رئیس فدراسیون کشتی، دبیر باید پاسخ دهد!

به گزارش وبلاگ سایه، پدرحسن یزدانی نسبت به شکست پسرس و اتفاقاتی که در جریان رقابت های جهانی رخ داد نقدها شدیدی را علیه علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی بازگو کرد.

انتقاد شدید پدر حسن یزدانی نسبت به رئیس فدراسیون کشتی، دبیر باید پاسخ دهد!

پدر حسن یزدانی در مراسم استقبال از تیم ملی کشتی آزاد در بازگشت از رقابت های قهرمانی دنیا، در جمع وبلاگ سایه، گفت: پسر من دنبال رکورد نیست و فقط برای شادی دل مردم کشتی می گیرد. پسر من دنبال رئیس فدراسیون نیست، دنبال سرمربی نیست، دنبال شورای شهر و نماینده مجلس نیست. پسر من می خواهد بعد از سرانجام کشتی در مجموعه خودش بچه ها را آموزش بدهد و مثل خودش کشتی گیر به بار بیاورد.

وی در ادامه با طرح ادعا های جنجالی علیه علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، گفت: سوال من این است چرا آقای دبیر نیم ساعت مانده به مبارزه فینال به پسر من گفت که با مربی 110 کیلوگرمی تمرین کن که باعث شد ضربان قلب او به 250 برسد؛ در حالیکه نیم ساعت بعد، مبارزه فینال داشت؟ چرا این کار را کرد؟ باید پاسخ بدهد. چرا در فدراسیون کشتی در تمرینات زیر کتف با حسن یزدانی کار می نماید، اما اینجا می گوید کشتی فقط زیر کتف زدن نیست؟

او ادامه داد: حسن یزدانی زیر کتف می زند، زیر می گیرد، سر و ته یکی می نماید، کشتی بلد است و کشتی می گیرد. حسن را این ها نساختند بلکه مربی سازنده ساخت. همه کشتی گیران را مربیان سازنده ساختند.

پدر حسن یزدانی در پاسخ به سوال یکی از وبلاگ سایه مبنی بر اینکه آیا معتقد است رئیس فدراسیون کشتی در امور فنی دخالت می نماید؟ گفت: این را می توانید از آقای دبیر سوال کنید. مگر در فضای مجازی فیلم ها را نمی بینید؟ اینکه آیا دخالت می نماید یا نه را من نمی دانم، اما من اینجا جواب می خواهم. هادی عامل چرا قبلا گزارش می کرد می گفت رحمان عموزاد به سبک حسن یزدانی کشتی می گیرد، اما اینجا اسمی از او نبرد؟ تمام کشتی گیرانی که کشتی می گیرند به سبک حسن یزدانی زیر کتف می زنند. بعد از 27 سال می خواهند سبک کشتی حسن را عوض نمایند؟ برای چه؟ حسن باید کشتی خودش را بگیرد. حسن مگر نونهال است که می خواهند از نو سبک او را عوض نمایند؟

او در واکنش به اظهارات کارشناسان مبنی بر اینکه دیوید تیلور بررسی بهتری از یزدانی داشت، گفت: از دیوید تیلور بگذریم. مگر حریفان اطری، محمدیان و سرلک بررسی شده بودند؟ من وکیل وصی بقیه کشتی گیران نیستم، اما وکیل وصی پسر خودم هستم. بر خلاف اینکه این آقایان فکر می نمایند، پسر من دنبال رکورد نیست. پسر من دنبال این چیز هایی که نام بردند نیست.

پدر حسن یزدانی در پاسخ به این سوال که آیا حسن یزدانی از این صحبت ها ناراحت نمی گردد؟ گفت: حسن آقا ناراحت گردد. من پدر او هستم. حسن آقا هنوز بچه است و متوجه نمی گردد. حسن آقا دوست ندارد من مصاحبه کنم، اما دیگر کاسه صبرم لبریز شده است. خیلی از حرف ها هست که باید بعدا بگویم. ان شاءالله به موقع حرف هایم را می زنم.

وی در سرانجام گفت: حسن آقا هدفش این است که در بازی های آسیایی، مسابقات دنیای 2023 و المپیک 2024 پاریس کشتی بگیرد. هر کس ادعای این را دارد که جای حسن را بگیرد بسم الله. حسن از همان اول در انتخابی شرکت کرد و از این به بعد هم شرکت می نماید و به قوانین احترام می گذارد، اما باید تمام کشتی گیران در انتخابی شرکت نمایند.

وبلاگ سایه ورزشی کشتی و رزمی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "انتقاد شدید پدر حسن یزدانی نسبت به رئیس فدراسیون کشتی، دبیر باید پاسخ دهد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد شدید پدر حسن یزدانی نسبت به رئیس فدراسیون کشتی، دبیر باید پاسخ دهد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید