امیر جعفری: من کارگرزاده هستم و هیچوقت از جایی رانت نگرفتم

به گزارش وبلاگ سایه، انتشار ویدیویی از حرف های امیر جعفری که در آن گفته حق پسر وزراست که بنز سوار شوند، با واکنش های منفی در فضای مجازی روبه رو شد. او حالا در ویدیوی دیگری درباره آن صحبت ها شرح داده و آن را منقطع خوانده و عذرخواهی نموده است.

امیر جعفری: من کارگرزاده هستم و هیچوقت از جایی رانت نگرفتم

این بازیگر سینما و تئاتر در شرح گفته است: کلیپی 40 ثانیه ای چند وقتی است از من در حال دست به دست شدن در فضای مجازی است که می خواهم شرح مختصری از آن بدهم. این ویدیو در حقیقت یک مصاحبه 60 دقیقه ای است که مربوط می گردد به تئاتری که من روی صحنه می رفتم و متعلق به دو سال و نیم پیش است..

اودر ادامه می گوید از این صحبت ها سوءاستفاده شده: همان موقع هم یک سری آمدن از این ویدیو سوءاستفاده کردند و به صورت منقطع آن را بازنشر دادند، قبل و بعدش را زدند و آنگونه که دلشان می خواست آن را پخش کردند. همان زمان هم درباره آن ویدیو شرحاتی دادم و عذرخواهی هم کردم. الان هم اگر کسی فکر می نماید من آزرده خاطرش کردم مخلصش هستم و دستشم می بوسم، معذرت خواهی هم می کنم..

جعفری همچنین گفته که هیچوقت از کسی رانت نگرفته: همواره این را با افتخار گفتم که من کارگرزاده ام. نه برادر وزیر است و نه پدرم حکومتی بوده است. نه خودم از جایی رانت گرفتم و نه خواهم گرفت! و دعا می کنم هر مسئولی، هر وزیری و هر آقازاده ای که حق مردم را خورده خدا از حلقومش آن را بیرون بکشد!

او در حالی این شرح را داده که در روزهای اخیر عکس های او در کنار بابک زنجانی و حسین هدایتی هم در فضای مجازی پخش شده که به اکران خصوصی فیلم نقش نگار ارتباط دارد و عده ای حتی او را مشاور هنری زنجانی در زمانی که روی چند فیلم سرمایه گذاری کرد، خوانده اند. این درحالی ست که جعفری در سال 92 شرح داده بود از قدیم با زنجانی دوست و همکلاسی بوده و بدون چشمداشت اقتصادی به او برای سرمایه گذاری در سینما هدایت می داد.

9410

منبع: آی سینما

به "امیر جعفری: من کارگرزاده هستم و هیچوقت از جایی رانت نگرفتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر جعفری: من کارگرزاده هستم و هیچوقت از جایی رانت نگرفتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید