افتتاح مکان جدید دو شعبه بلوار طاق بستان و شریعتی کرمانشاه

به گزارش وبلاگ سایه، شعب بلوار طاق بستان و شریعتی با حضور پدرام رئیس هیئت مدیره و نجدی مدیر امور استان های بانک قرض الحسنه مهر ایران در شهر کرمانشاه افتتاح شد.

افتتاح مکان جدید دو شعبه بلوار طاق بستان و شریعتی کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری وبلاگ سایه به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران؛ در مراسمی که باحضور محسن پدرام رئیس هیئت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران برگزار گردید دو شعبه بلوار طاقبستان و شریعتی در مکان جدید افتتاح و آغاز به خدمت رسانی کردند.

در این مراسم پدرام ضمن ابراز خرسندی از عملکرد دو شعبه؛ مکان و فضای جدید را در شأن مشتریان بانک دانسته و گفت : مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران لایق بهترین خدمات در بهترین شرایط ممکن هستند و همیشه کوشش مدیران و پرسنل بانک ایجاد محیطی آرام همراه با زیبایی بصری می باشد تا زمانی که مشتریان در بانک هستند احساس خستگی نکنند.

وی ادامه داد : تنوع و گستردگی نیازها و خواسته های مشتریان همیشه زمینه ساز توسعه و پیشرفت بانک بوده و ما خود را ملزم می دانیم که با کوشش روز افزون رضایت مشتریان را جلب کنیم.

رئیس هیئت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران با اشاره به استقبال مردم از بانک گفت : بانک قرض الحسنه مهر ایران دیگر یک بانک ناشناخته نیست و الان یک بانک عظیم است. خوشبختانه با اقداماتی که انجام شده علاوه بر تسهیل در امور روزمره بانکی مشتریان ؛ سبد محصولات بانک و شیوه های ارائه خدمت رسانی به روز شده و با نوآوری های منحصر به فردی که در بانک قرض الحسنه مهر ایران عملیاتی شده، در حال حاضر یک بانک پیشرو هستیم.

وی اضافه کرد : شناسایی نیازها و خواسته های مشتریان از خدمات بانکی و راحتی در دسترسی آنان به خدمات متبوع شان جز به وسیله تسلط همکاران به خدمات نوین بانک و تطبیق آن با نیازهای مشتریان امکان پذیر نیست.

پدرام با بیان اهمیت رضایت مشتری در جذب منابع گفت : توسعه خدمات تسهیلاتی بانک منوط به جذب منابع اقتصادی جدید است و هرقدر منابع بیشتری در بانک جذب گردد خدمت رسانی و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با قدرت بیشتری به مردم انجام خواهد شد.

در این مراسم یوسف نجدی مدیر امور استان های بانک نیز با حضور در میان پرسنل بانک، دو اصل مشتری مداری و کوشش برای هدف را مهم ترین خواسته مدیران ارشد بیان نمود و گفت : انتظار می رود با امکاناتی که در اختیار همکاران قرار داده شده است خدمت رسانی به مشتریان به بهترین نحو انجام بگیرد و با برنامه ریزی و کوشش مستمر همکاران ؛ بانک در جهت اعتلا و پیشرفت روز افزون پیش رود.

منبع: خبرگزاری آریا

به "افتتاح مکان جدید دو شعبه بلوار طاق بستان و شریعتی کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح مکان جدید دو شعبه بلوار طاق بستان و شریعتی کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید