افتتاح دفتر اساتید بازنشسته دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، نامگذاری فضاهای دانشکده به نام اساتید

به گزارش وبلاگ سایه، چند فضای فیزیکی نو دانشکده مدیریت دانشگاه تهران افتتاح و به نام اساتید و چهره های ماندگار دانشگاه تهران نامگذاری شدند.

افتتاح دفتر اساتید بازنشسته دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، نامگذاری فضاهای دانشکده به نام اساتید

به گزارش وبلاگ سایه، دفتر اساتید بازنشسته دانشگاه تهران عصر روز چهارشنبه بیستم بهمن ماه با حضور دکتر ایرج نوروش، استاد بازنشسته گروه حسابداری دانشکده مدیریت این دانشگاه افتتاح شد. دکتر سید محمد مقیمی، رئیس دانشگاه تهران در حاشیه افتتاح این دفتر بر تلاش برای حفظ ارتباط اساتید بازنشسته با دانشکده و ایجاد زمینه های انتقال تجربیات آنها به اساتید جوان و دانشجویان تاکید کرد.

در این مراسم، دکتر سیدمحمد مقیمی، رئیس دانشگاه تهران ضمن بازدید از دانشکده مدیریت، مرکز مدیریت دانش این دانشکده را افتتاح کرد. دکتر داتیس خواجه ئیان، معاون پژوهشی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران از مستندسازی دانش، نشر دانش، استخراج دانش نهان و تبدیل دانش نهان به آشکار، پیمایش های علمی به عنوان برخی مأموریت های مرکز مدیریت دانش نام برد.

دکتر مقیمی از مستندسازی سبک تدریس و رویکردهای اساتید، ثبت چگونگی تأثیرگذاری اساتید در جامعه، جمع آوری جزوات، کتاب ها، آثار و تجربیات اساتید از گذشته های دور تا کنون، تدوین تاریخ علم مدیریت و روندیابی سیر تکامل این علم در ایران به عنوان برخی کارویژه هایی نام برد که می تواند از طریق مرکز مدیریت دانش دانشکده مدیریت هدایت شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، سالن جلسات به نام دکتر علی اکبر فرهنگی، سالن دفاعیه به نام دکتر عباس صدقی، سالن جلسات به نام مرحوم دکتر حسن میرزایی اهرنجانی و سالن دفاعیه به نام دکتر عباس مصلی نژاد از خیرین دانشگاه تهران نیز در این روز افتتاح شدند. دکتر طاهر روشندل اربطانی، رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران گفت: فضاهای فیزیکی به نام برخی از اساتید نامگذاری شده که الگوی دانشکده و از مفاخر دانشگاه تهران هستند. تکریم و بزرگداشت اساتید پیشکسوت از پایه های اخلاق دانشگاهی است که بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد.

همچنین یکی از کلاس های دانشکده مدیریت به نام دکتر ایرج نوروش نامگذاری شد. یکی از لحظات به یادماندنی در آغاز سنت نامگذاری اماکن دانشکده مدیریت به نام اساتید پیشکسوت و برجسته، این بود که جمعی از اساتید قدیمی و جوان رشته مدیریت در کلاسی که به نام دکتر نوروش نامگذاری شده، عکس یادگاری گرفتند.

سالن غذاخوری اساتید و کارکنان دانشکده مدیریت نیز از دیگر فضاهایی بود که امروز در جریان بازدید رئیس دانشگاه تهران از دانشکده مدیریت افتتاح شد. این دانشکده دارای 90 عضو هیأت علمی، 70 کارمند و 2 هزار و 500 دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افتتاح دفتر اساتید بازنشسته دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، نامگذاری فضاهای دانشکده به نام اساتید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح دفتر اساتید بازنشسته دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، نامگذاری فضاهای دانشکده به نام اساتید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید