اعلام آرای انضباطی لیگ برتر فوتسال

به گزارش وبلاگ سایه و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های شهروند ساری و آذرخش بندرعباس در لیگ برتر فوتسال برگزار و از سوی علی امیری مربی تیم آذرخش بندرعباس تخلفاتی مبنی بر اهانت به نماینده فدراسیون و رفتار غیر ورزشی با دیگر مقامات صورت گرفت. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

اعلام آرای انضباطی لیگ برتر فوتسال

در ضمن سازمان لیگ فوتسال باید به تیم شهروند ساری و سایر تیم ها و نمایندگان اعزامی به مسابقات ابلاغ کند در صورت محرومیت کادر فنی و هر تیمی و با بازیکنان این افراد و نمایندگان ماده 35 که ذیلا جهت یادآوری درج می گردد دقیقا رعایت نمایند (شخصی که از حضور در مسابقات محروم است حق دارد از صندلی تماشاگران یا صندلی ویژه تماشاگر مسابقه باشد مگر اینکه از ورود به استادیوم محروم باشد اما حق ندارد در طول مسابقه یا استفاده از وسایل الکترونیکی یا مخابراتی یا هیچ گونه وسیله و روش دیگری از جمله اشاره و یاری دریافت از واسطه مباردت به برقراری ارتباط با نیمکت یا بازیکنان نماید و در صورت تخلف به علت استنکاف از اجرای مقررات مجازات می گردد.)

مسابقه تیم های شاهین کرمانشاه و اهورا بهبهان برگزار و از سوی تیم اهوارا بهبهان تخلفاتی مبنی بر ترک زمین مسابقه و ایجاد وقفه در روند بازی رخ داد. این تیم به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

محسن علی پور سرمربی تیم اهوارا بهبهان نیز به دلیل اعتراض به داوری که منجر به اخراج ، تهدید و فحاشی شد، به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اعلام آرای انضباطی لیگ برتر فوتسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آرای انضباطی لیگ برتر فوتسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید