اسلامی خواه: مبارزه با مصدومیت آدم سرسخت می خواهد، انگیزه زیادی دارم تا زحمات ربیعی را جبران کنم

به گزارش وبلاگ سایه، هافبک مصدوم تیم فوتبال مس رفسنجان گفت، انگیزه زیادی دارد تا در فصل آینده زحمات محمد ربیعی را جبران کند.

اسلامی خواه: مبارزه با مصدومیت آدم سرسخت می خواهد، انگیزه زیادی دارم تا زحمات ربیعی را جبران کنم

قائم اسلامی خواه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ سایه، درباره شرایط مصدومیتش، گفت: بیش از دو ماه است که از عمل جراحی من می گذرد و مراحل درمانی را به صورت منظم پشت سر می گذارم. امیدوارم که در اواسط نیم فصل اول بتوانم به میادین برگردم.

وی در ادامه در خصوص مصدومیت سختی که با آن روبرو شد، تأکید کرد: الان شرایط نسبت به گذشته فرق دارد و با پیشرفت علم مراحل درمانی به خوبی جلو می رود. وقتی یک بازیکن مصدوم می گردد نحوه برخورد با آن مصدومیت بسیار مهم است و برای مبارزه با این آسیب دیدگی ها باید سرسخت باشیم. در واقع مبارزه با چنین مصدومیت هایی آدم سرسخت می خواهد، آدمی که فکر قوی داشته باشد و من هم این خصوصیات را دارم.

اسلامی خواه با تمجید از سرمربی مس رفسنجان، گفت: خیلی مواقع ممکن است که وقتی بازیکنی مصدوم می گردد باشگاه یا کادر فنی به بازیکن پشت نمایند، ولی من باید از زحمات محمد ربیعی تشکر کنم که در این مدت همواره کنارم بود و مراحل درمانم را پیگیری می کرد. ضمناً از مدیران باشگاه هم کمال تشکر را دارم. تمام انگیزه من این است که دوباره به میادین برگردم و محبت و زحمات ربیعی را جبران کنم.

وی در انتها توضیح داد: مس در فصل آینده با راهنمایی محمد ربیعی تیم خوبی خواهد داشت و مطمئناً بهتر از فصل گذشته نتیجه خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اسلامی خواه: مبارزه با مصدومیت آدم سرسخت می خواهد، انگیزه زیادی دارم تا زحمات ربیعی را جبران کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسلامی خواه: مبارزه با مصدومیت آدم سرسخت می خواهد، انگیزه زیادی دارم تا زحمات ربیعی را جبران کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید