گربه ها هم در انگلستان هتل دار شدند!!

به گزارش وبلاگ سایه، بسیاری از افراد در منزل خود دارای یک حیوان خانگی هستند که بیشتر این حیوانات معمولا گربه های پشمالوی دوست داشتنی اند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد باشید، حتما با این مشکل روبرو شده اید که پشمالوی دوست داشتنی خود را همواره نمی توانید در مسافرت همراه خود ببرید و ضمناً کسی هم ندارید که به این گربه های ناز و دوست داشتنی رسیدگی کند. از این به بعد دیگر از بابت این موضوع خیالتان راحت باشد، زیرا که در میان هتل های انگلستان، هتل گربه ها به نام هتل لانگ کرافت تاسیس شده که در نوع خودش جالب و شاید کمی هم تعجب بر انگیز باشد. ما را در مجله خبرنگاران همراهی کنید.

گربه ها هم در انگلستان هتل دار شدند!!

هتل لانگ کرافت

در یکی از هتل های انگلستان به نام لانگ کرافت در شهرک ولوین گاردن سیتی (Welwyn Garden City) که در منطقه هرتفوردشایر (Hertfordshire) انگلستان واقع شده است، سوئیتی شروع به کار کرده که دارای تخت خواب های چهار گوش، غذای عالی و سیستم صوتی می باشد که جهت نگهداری گربه های افرادی است که به مسافرت های کوتاهی در انگلستان یا سایر نقاط دنیا می روند و نمی توانند گربه شان را به دست کسی بسپارند که از آن ها به خوبی مراقبت کند که با پرداخت شبی 15 یورو در این مکان از آن ها مراقبت می کنند. این هتل به هتل گربه ها معروف است.

فضای بسیار سرسبز و زیبا

هتل لانگ کرافت انگلستان که هر کدام از شش کلبه ییلاقی آن دارای سیستم های صوتی با ارزش تقریبی 5000 یورو می باشند، برای این مسافران پشمالوی خود موسیقی های کلاسیک و جاز و ... را پخش می کند. جعبه های پرندگان که در کنار پنجره اصلی قرار گرفته است، در زمانی که گربه ها در حال استفاده از اکسیژن خالصی هستند که از فوران فواره ها به مشام آن ها می رسد، برای تفریح این گربه های دوست داشتنی فراهم آمده است.

خدمات هتل !!

این مهمان های دوست داشتنی و کوچولو برایشان تدابیری اندیشیده شده است که می توانند از خدماتی مثل نظافت، مراقبت از چشم و گوش، رسیدگی به ناخن، جلا و ماساژ هم در این هتل لوکس استفاده کنند. کارشناس تغذیه گربه ها، منوی غذایی به نام A La Cat که کاملا ارگانیک می باشد، برای این گربه ها در نظر گرفته که این منوی غذایی عبارت است از ماهی تن، ماهی سفید و بال مرغ که در ظروف چینی یا نقره ای برای گربه های ملوس و دوست داشتنی سرو می گردد. مالکان این هتل یعنی ابی و مت پورسر جهت رسیدگی به گربه ها یک برنامه منظم و دقیق تهیه و تدوین کرده اند که حتی شامل کارت پستال برای ارسال به صاحبان این گربه های دوست داشتنی می گردد و این یکی از نکات خاص و جالب توجه هتل لانگ کرافت می باشد.

منبع: همگردی

به "گربه ها هم در انگلستان هتل دار شدند!!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گربه ها هم در انگلستان هتل دار شدند!!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید