پرسپولیس 4 &ndash نیروی زمینی صفر،عقده گشایی تیم کالدرون مقابل حریف تکراری

به گزارش وبلاگ سایه، پرسپولیس در بازی دومش در جام شهدا که حکم دیدار رده بندی این تورنمنت را داشت تقریبا با تیم اصلی اش را به مصاف نیروی زمینی رفت و این بار با برد پرگل پیروز شد.جالب اینکه حدود سه هفته قبل هم پرسپولیس در اولین بازی تدارکاتی پیش فصل خود مقابل نیروی زمینی بازی نموده بود که در آن بازی 2 بر یک به پیروزی رسید.

پرسپولیس 4 &ndash نیروی زمینی صفر،عقده گشایی تیم کالدرون مقابل حریف تکراری

در دقیقه 3 زرد پوشان نیروی زمینی با اشتباه مدافع سرخپوشان صاحب موقعیت شدند و ضربه بازیکن نیروی زمینی به زیبایی توسط رادوشوویچ مهار شد.

در ادامه، پرسپولیس دست به ضد حمله زد و امید عالیشاه کاپیتان سرخپوشان ارسال خوبی از جناح راست روی دروازه حریف داشت که علیپور با بی دقتی و ضربه سر، توپ را به بیرون زد.

در دقیقه 5 فرشاد احمدزاده با گلر نیروی زمینی تک به تک شد اما ضربه او توسط گلر حریف، مهار شد. در دقیقه 7 کنعانی زادگان توپی را به رادوشوویچ سپرد که اشتباه او در ضربه زدن، به مهاجم حریف برخورد کرد و با خوش شانسی بوژیدار، ضربه دروازه اعلام شد.

در دقیقه 24 علیپور به سمت دروازه زردپوشان حمله کرد و پاس زیبای رو به عقب او او و ضربه دیدنی فرشاد احمدزاده گل اول این دیدار را برای پرسپولیس رقم زد.

در دقیقه 40 شوت زیبای عالیشاه از راه دور، به تیرک افقی دروازه برخورد کرد و بازی به جریان افتاد. در دقیقه 43 بوژیدار رادو شوویچ با آغاز مجدد بازی، توپ را به علیپور رساند که از همه عبور نموده بود و در ادامه، ضربه سر مهاجم پرسپولیس از بالای دستان گلر زردپوشان به بیرون رفت.

در دقیقه 44 علیپور بار دیگر با گلر نیروی زمینی تک به تک شد و پس از عبور از او، ضربه اش از روی خط دروازه توسط مدافع زردپوشان دور شد.

در دقیقه 45 امید عالیشاه کاپیتان پرسپولیس با مصدومیت روبرو شد و مورد مداوا نهاده شد.

با آغاز نیمه دوم محمد امین اسدی برای پرسپولیس به جای امید عالیشاه به بازی رفت و بازوبند کاپیتانی هم به علیپور رسید.

در دقیقه 46 زردپوشان صاحب موقعیت شدند که ضربه حسین حجازی از بالای دروازه رادو گذشت.

در دقیقه 53 پرسپولیس بار دیگر دست به حمله زد و پاس خوب امیری به علیپور رسید و او هم با یک بغل پا و زمینی گل دوم پرسپولیس را به ثبت رساند.

در دقیقه 58 وحید مهدی خانی دروازه بان تیم نیروی زمینی با اشتباه خود، مهدی ترابی را صاحب توپ کرد و ضربه دیدنی مهدی ترابی، سومین گل پرسپولیس را رقم زد.

در دقیقه 62 وحید امیری توسط دروازه بان نیروی زمینی در صحنه ای مشکوک به پنالتی متوقف شد و داور ادامه بازی را اظهار داشت.

در دقیقه 64 محمد نادری حرکت رو به جلویی را در دستور کار قرار داد و پس از عبور از چند بازیکن زردپوش ضربه ای را شلیک کرد که توپ او توسط گلر نیروی زمینی مهار شد.

در دقیقه 67 صبوری بازیکن زردپوشان تا آستانه دروازه پرسپولیس حرکت کرد که ضربه او توسط مدافعان قرمزپوش مهار و کرنر شد. ارسال توپ توسط مدافعان دور و محمد نادری با مصدومیت جزیی روبرو شد و به بازی برگشت.

در دقیقه 70 اسدی و شیری حرکتی را تدارک دیدند که ارسال شیری با ضربه سر اسدی همراه و با بدشانسی راهی دروازه نشد.

در دقیقه 75 علیپور وارد شش قدم حریف شد و ضربه اش توسط گلر نیروی زمینی مهار شد.

در دقیقه 85 روستایی لحظاتی بعد از وروردش به زمین پس از عبور از دروازه بان و مدافعان، گل چهارم پرسپولیس را به ثمر رساند.

در لحظات خاتمهی مهاجم زردپوشان صاحب موقعیت خوبی شد که ارسال خوب او به بازیکن خودی نرسید و مهار شد.

در نهایت این بازی با نتیجه 4 بر صفر به سود پرسپولیس به خاتمه رسید.

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادو شوویچ، شجاع خلیل زاده، محمد حسین کنعانی زادگان، محمد نادری(محمد انصاری76)، مهدی شیری، احمد نورالهی(محسن ربیع خواه76)، فرشاد احمدزاده(سعید حسین پور 88)، مهدی ترابی(امیر روستایی82)، امید عالیشاه(محمد امین اسدی46)، وحید امیری و علی علیپور.

3

منبع: ایران ورزشی

به "پرسپولیس 4 &ndash نیروی زمینی صفر،عقده گشایی تیم کالدرون مقابل حریف تکراری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس 4 &ndash نیروی زمینی صفر،عقده گشایی تیم کالدرون مقابل حریف تکراری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید