پاسخ غیرمنتظره فتل به بخشیده نشدن جریمه اش از سوی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی

به گزارش وبلاگ سایه، راننده آلمانی تیم فرمول یک فراری به رد شدن اعتراضی که نسبت به جریمه اش در گرندپری اخیر داشت، واکنشی جالب نشان داد.

پاسخ غیرمنتظره فتل به بخشیده نشدن جریمه اش از سوی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی

به گزارش وبلاگ سایه و به نقل از AFP، اعتراض سباستین فتل به فدراسیون دنیا اتومبیلرانی نسبت به جریمه 5 ثانیه ای که برای او در گرندپری کانادا در نظر گرفته شد، خشم و نارضایتی او را دو چندان کرد.

در آن گرندپری، فتل با وجود آنکه اولین راننده ای بود که از خط سرانجام گذشت، به خاطر آنکه برای لحظه از پیست خارج شد، با 5 ثانیه منفی جریمه شد و به این ترتیب صندلی نخست را به رقیب انگلیسی اش لوئیز همیلتون داد.

او نسبت به حکم درنظر گرفته شده اعتراض کرد اما اعتراضش رد شد و این اتفاق واکنشی غیرمنتظره از سوی او به همراه داشت.

فتل در پاسخ به سؤال خبرنگاری که از او درباره رد شدن اعتراضش سؤال پرسید گفت: بازنشسته می شوم. حداقل بعد از آن می دانم که دیگر به دردسر نخواهم افتاد.

فتل اما اجازه نداد که بهت وبلاگ سایه از شنیدن این خبر ادامه پیدا کند و خیلی زود با بیان اینکه صرفاً مزاح نموده، موضعش را معین کرد.

به این ترتیب فتل همچنان به رقابت با رانندگان مرسدس ادامه خواهد داد هرچند با توجه به فاصله زیادی که در جدول امتیازات میان آنها ایجاد شده، بعید به نظر می رسد که او سال جاری شانسی برای کسب پنجمین قهرمانی اش در رقابت های فرمول یک داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پاسخ غیرمنتظره فتل به بخشیده نشدن جریمه اش از سوی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ غیرمنتظره فتل به بخشیده نشدن جریمه اش از سوی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید