معمای تست هوش: تنها 1 درصد می توانند کلید گم شده زن را در 11 ثانیه پیدا نمایند

به گزارش وبلاگ سایه، افراد با ضریب هوشی بالا می توانند این تست توهم نوری را حل نمایند. فقط 1 درصد از مردم می توانند کلید پنهان شده در تصویر را در 11 ثانیه ببینند.

معمای تست هوش: تنها 1 درصد می توانند کلید گم شده زن را در 11 ثانیه پیدا نمایند

وبلاگ سایه | توهمات نوری بخشی از حوزه روانکاوی هستند، زیرا تا حدودی نحوه درک شما از اطراف را نشان می دهند. یکی از این تصاویر هوشمندانه را می توانید در این مطلب ببینید که کلید یک خانه گم شده و زن صاحبخانه در پی آن است. افراد با ضریب هوشی بالا می توانند این تست توهم نوری را حل نمایند. فقط 1 درصد از مردم می توانند کلید پنهان شده دراین تصویر را در 11 ثانیه ببینند.

به گزارش وبلاگ سایه ؛ توهمات نوری فکر شما را فریب می دهند و برای به چالش کشیدن قدرت بینایی و مهارت تمرکز کردن طراحی شده اند. با تمرین منظم، می توانید به سرعت توانایی های لازم برای حل توهمات نوری را کسب کنید و به آن ها مسلط شوید.

برای انجام این تست آماده اید؟

.

.

فقط 11 ثانیه فرصت دارید تا کلید گم شده را پیدا کنید.

.

.

یک بار دیگر تصویر را با دقت و تمرکز بیشتری ببینید:

تصویر بالا به عنوان یک پازل تصویری برای بچه ها و بزرگسالان به اشتراک گذاشته شده است. توهم نوری این تصویر بینندگان را به چالش می کشد تا کلید پنهان شده در تصویر را پیدا نمایند. ادعا شده است که تنها 1 درصد از مردم می توانند کلید پنهان را در این تصویر پیدا نمایند.

.

.

.

آیا کلید پنهان شده را در 11 ثانیه دیدید؟

.

.

.

عجله کنید.

.

.

.

زمان در حال از دست رفتن است.

.

.

.

اگر تشخیص کلید مخفی برای شما سخت است، ما اینجا هستیم تا به شما یاری کنیم.

قبل از آنکه پاسخ را به شما بگوییم آخرین کوشش خود را بکنید.

.

.

.

مطالعات نشان می دهد که هر چه بیشتر مغز خود را با پازل های سخت تمرین دهید، باهوش تر خواهید بود. توهمات نوری همواره بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغزبه ما می دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگو ها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کند.

.

.

.

وقت تمام شد.

.

.

.

پاسخ معمای توهم نوری

اگر به تصویر با دقت نگاه کنید، می بینید که کلید در قسمت بالا سمت راست و در لاله چراغ است. کلید به طرز ماهرانه ای با رنگ زمینه چراغ استتار شده است:

منبع: فرادید

به "معمای تست هوش: تنها 1 درصد می توانند کلید گم شده زن را در 11 ثانیه پیدا نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معمای تست هوش: تنها 1 درصد می توانند کلید گم شده زن را در 11 ثانیه پیدا نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید