شاهرودی: همه تیم ها در آسیا از پرسپولیس حساب می برند، واکسن همواره همراه سرخپوشان است!

به گزارش وبلاگ سایه، بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه تیم ها در آسیا از پرسپولیس حساب می برند و این می تواند یک فاکتور مثبت برای سرخپوشان باشد.

شاهرودی: همه تیم ها در آسیا از پرسپولیس حساب می برند، واکسن همواره همراه سرخپوشان است!

رضا شاهرودی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ سایه، در ارتباط با شرایط پرسپولیس در آستانه آغاز فصل جدید مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس با شرایط خوبی وارد مسابقات خواهد شد. امیدوارم تست کرونای آقایی و فرجی هم منفی گردد تا این دو بازیکن بتوانند خیلی زود پرسپولیس را در این جام همراهی نمایند. پرسپولیس در چند سال اخیر 2 بار به فینال آسیا رفته و قطعا تیم هایی که در لیگ قهرمانان حضور دارند، از این تیم حساب می برند. این یک فاکتور مثبت برای پرسپولیس است که می تواند انگیزه و خودباوری بازیکنان را بیشتر کند.

وی در ارتباط با همگروهی پرسپولیس با الوحده امارات، گوا هند و الریان قطر بیان نمود: شاید اینطور تصور گردد که این گروه آسان است ولی در مسابقاتی مثل لیگ قهرمانان آسیا نمی توان حریفان را دست کم گرفت. اگر بازیکنان پرسپولیس تصور نمایند کار راحتی دارند ممکن است به دردسر بیفتند. آنها باید در هر بازی با بیشترین انگیزه بازی نمایند تا به عنوان تیم اول به مرحله بعدی بروند.

بازیکن پیشین پرسپولیس با اشاره به صحبت های ساکت الهامی در مورد تزریق واکسن به پرسپولیسی ها، گفت: تیم های دیگر اول باید قوی شوند و سپس بیایند تا حرفی برای گفتن داشته باشند. واکسن همواره همراه پرسپولیس است، واکسن عشق و تعصب به پیراهن که بازیکنان و کادر فنی به خوبی آن را نشان داده اند. پرسپولیس در این سال ها در زمین مسابقه نشان داده که تیم پرقدرتی است و بعضی دوستان حرف هایی می زنند که نشان می دهد نمی توانند با پرسپولیس رقابت نمایند.

شاهرودی در مورد شرایط این تیم در لیگ برتر و شانس سرخپوشان برای رسیدن به قهرمانی گفت: پرسپولیس در لیگ برتر شانس بالایی برای قهرمانی دارد، هر چند دو سه تیم دیگر هم مدعی هستند. پرسپولیس از نظر من مدعی اصلی است و امیدوارم پنجمین قهرمانی پیاپی را به دست بیاورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شاهرودی: همه تیم ها در آسیا از پرسپولیس حساب می برند، واکسن همواره همراه سرخپوشان است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهرودی: همه تیم ها در آسیا از پرسپولیس حساب می برند، واکسن همواره همراه سرخپوشان است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید